REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowy album MGMT do posłuchania i... obejrzenia.

Za niecały tydzień premiera nowego albumu grupy MGMT. Muzycy poza udostępnieniem przedpremierowego odsłuchu płyty, przygotowali również specjalne wizualizacje do całego albumu.

11.09.2013
19:19
Nowy album MGMT do posłuchania i… obejrzenia.
REKLAMA

O amerykańskim zespole zrobiło się głośno (i to dosłownie) już za sprawą debiutanckiego albumu "Oracular Spectacular" z 2008 roku i promujących go singli "Kids" oraz "Electric Feel", które podbijały czołówki list przebojów. Następny był w 2010 roku "Congratulations", który jedynie umocnił artystyczną pozycję grupy w grupie alternatywno-psychodelicznego rocka.

REKLAMA

17 września dostaniemy trzeci studyjny album grupy zatytułowany po prostu MGMT. Możemy go jednak posłuchać już teraz. Muzycy we współpracy z serwisem Rdio przygotowali specjalne wizualizacje zatytułowane "Optimizer", a w tle słyszymy cały nadchodzący album amerykańskiego duetu. Aby posłuchać i obejrzeć "MGMT", należy posiadać konto w serwisie Rdio. "Optimizer" będzie dostępny do dnia oficjalnej premiery albumu. Kliknijcie poniżej, aby obejrzeć tę niezłą psychodelę. Uwaga, wizualizacje mogą być nieodpowiednie dla osób cierpiących na epilepsję i ataki padaczki!

REKLAMA
mgmt

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA