REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nowy BookRage: dobre książki w dobrej cenie

W kolejnej edycji BookRage nabyć można kilka świetnych książek w bardzo atrakcyjnej cenie. Co więcej - większość z nich nie jest dostępna cyfrowo, w formie e-booków, nigdzie indziej. 

11.02.2014
13:58
Nowy BookRage: dobre książki w dobrej cenie
REKLAMA

Nowy BookRage to gratka przede wszystkim dla fanów fantastyki. W pakiecie podstawowym, który można pozyskać wpłacając dowolną kwotę znajduje się pięć e-booków:

REKLAMA
  • "Królowa Głodu" - Wojciech Chmielarz - Chmielarz to dziennikarz prasowy i autor m.in. dwóch kryminałów o komisarzu Mortce. "Królowa Głodu" opowiada o misji, jaką ma do wykonania Bram Huygens w zamieszkałym przez opanowanych gorączką żywmetalu awanturników mieście Kaźń. Od jej powodzenia zależy przyszłość dawnego księstwa i jego obywateli.
  • "Żelazne kamienie" - Rafał Dębski - Marcin Wroński powraca na Dolny Śląsk. Po utraci posady komisarza policji, zostaje zwerbowany do kontrwywiadu. Jego zadaniem jest rozwiązanie jednej z największych tajemnic II wojny światowej - odkrycie miejsca ukrycia Bursztynowej Komnaty.
  • "Próg nieśmiertelności" - Krzysztof Boruń - Jedna z najbardziej znanych książek Borunia, cenionego autora S-F. Głównym bohaterem powieści jest prawnik, który próbuje rozwiązać zagadkę Joségo Bragi - autora, który zyskał sławę dopiero po śmierci. Kolejne jego utwory publikowane są przez tajemniczy instytut, któremu pisarz rzekomo zapisał swój dorobek.
  • "W podmrokach wiary" - Stefan Grabiński - Debiutancka książka Grabińskiego, opublikowana pierwotnie w 1908. To zbiór opowiadań, w skład którego wchodzą: "Puszczyk", "Wampir", "Szalona zagroda", "Pomsta ziemi", "Klątwa", "Podzwonne".
  • "Sherlock Holmes. Apokryfy" - Arthur Conan Doyle - To po prostu zbiór kilku niepublikowanych wcześniej w Polsce opowiadań o jednym z najbardziej znanych na świecie detektywów - Sherlocku Holmesie.

Przekraczając aktualną średnią wpłatę (ok. 23 złotych) otrzymamy jeszcze dwie dodatkowe pozycje:

REKLAMA
  • "Toccata" - Krzysztof Boruń - zbiór opowiadań science fiction w klasycznym stylu.
  • "Gromberlandzka legenda" - Feliks W. Kres - trzecia część najbardziej znanego cyklu Kresa, "Księgi Całości". Akcja rozgrywa się na północnym wschodzie Szereru - w Grombelardzie. Główną bohaterką jest A.J.Karenira, zwana Łowczynią oraz Królową Gór

Bezpłatne fragmenty wszystkich książek znajdziecie tu. A jako że książek nigdy dość, tutaj znajdziecie miły giveaway od BookRage.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA