REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nowy BookRage w całości poświęcony Adamowi Wiśniewskiemu- Snergowi

Pierwszy noworoczny BookRage to pięć pozycji autorstwa klasyka polskiej fantastyki naukowej, Adama Wiśniewskiego-Snerga. To drugi w historii pakiet zawierający e-booki tylko jednego autora.

08.01.2015
10:07
Nowy BookRage w całości poświęcony Adamowi Wiśniewskiemu- Snergowi
REKLAMA
REKLAMA

Adam Wiśniewski-Snerg to jeden z najwybitniejszych, a jednocześnie niedocenianych polskich pisarzy science-fiction. Jego debiutancka powieść - "Robot" - została uznana za najbardziej wartościową powieść polskiej fantastyki naukowej w powojennym trzydziestoleciu. Pod koniec życia zapomniany, po śmierci w 1995 roku odkryty na nowo. Zazdrośnie strzegł swojej prywatności, nie udzielał wywiadów mediom i nie podawał swoich informacji biograficznych. Zagadnienia poruszane w jego twórczości to między innymi istota człowieczeństwa, wolna wola oraz natura otaczającej nas rzeczywistości.

bookrage snerg

W najnowszym pakiecie BookRage znajdziemy pięć pozycji Snerga:

REKLAMA
  • "Robot"
  • "Według łotra"
  • "Nagi cel"
  • "Arka"
  • "Anioł przemocy i inne opowiadania" (dostępne po dokonaniu wpłaty wyższej niż aktualna średnia)

Dodatkowo, tutaj do pobrania znajduje się darmowy e-book „Czasoprzestrzenie Snerga”, w którym znajdują się opowiadanie „Anioł przemocy” oraz fragmenty wszystkich czterech powieści i „Teoria nadistot”, na której Snerg opierał konstrukcję swoich książek.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA