REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Han Solo - oto 12 aktorów, którzy walczą o rolę szmuglera w nowym filmie Star Wars

Na początku było ich przynajmniej 2500. Teraz liczba aktorów rozważana przez Disney zmalała do 12. Han Solo to jedna z najważniejszych ról w historii Hollywood i nic dziwnego, że wszelkie przymiarki do jego młodszej wersji, która dostanie swój własny film kinowy, wzbudza tyle kontrowersji.

12.01.2016
16:17
Han Solo
REKLAMA
REKLAMA

Listę 12 aktorów realnie rozważanych przez Disney ora LucasFilm opublikowało Variety. Korzystając ze swoich własnych, sprawdzonych źródeł, redakcja Variety twierdzi, że Disney do spółki z LucasFilmem zawęzili poszukiwania do 12 relatywnie znanych nazwisk. Wszyscy potencjalni aktorzy reprezentują młode pokolenie.

Han Solo – który aktor wcieli się w najpopularniejszego szmuglera galaktyki?

Najbardziej prawdopodobni kandydaci według Variety to:

myles teller class="wp-image-58358"

Miles Teller

Aktor, którego wielka kariera rozpoczęła się od występów w filmach Whiplash oraz Project X. Znany z serii Divergent oraz niezwykle rozczarowującej Fantastycznej Czwórki.

Ansel Elgort class="wp-image-58359"

Ansel Elgort

Amerykański aktor, DJ i producent muzyczny, również znany z serii Divergent oraz roli w Carrie z 2013 roku.

Dave Franco class="wp-image-58360"

Dave Franco

Młodszy brat Jamesa Franco, który wystąpił w wielu telewizyjnych i filmowych produkcjach. Na swoim koncie ma role w Now You See Me, 21 Jump Street i Scrubs.

Jack Reynor class="wp-image-58365"

Jack Reynor

Amerykańsko – irlandzki aktor, którego dotychczasowym największym osiągnięciem była główna rola w fatalnym filmie Transformers: Wiek Zagłady.

Scott Eastwood class="wp-image-58366"

Scott Eastwood

Najmłodszy syn TEGO Clinta Eastwooda. Aktor i model, który zagrał w filmie wojennym Fury razem z Bradem Pittem. Jego największą rolą był występ w Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną 3D.

Logan Lerman class="wp-image-58367"

Logan Lerman

Kolejny młody aktor z planu filmu wojennego Fury. Lerman wystąpił również w serii filmów z cyklu Percy Jackson.

Emory Cohen class="wp-image-58368"

Emory Cohen

25-latek z Manhattanu, którego największą rolą było pojawienie się na planie dramatu Drugie Oblicze z 2012 roku.

Blake Jenner class="wp-image-58369"

Blake Jenner

REKLAMA

Aktor oraz piosenkarz amerykańskiego pochodzenia, który zyskał sławę dzięki muzycznemu serialowi Glee. Mój prywatny faworyt.

Zdaniem Variety, finalną decyzję co do roli Hana Solo Disney oraz LucasFilm podejmie w przeciągu kilku następnych tygodni. Bardzo szybko, biorąc pod uwagę, że pierwszy klaps na planie filmu o młodym Hanie Solo zapadni dopiero w 2017 roku. Z tego powodu coraz częściej plotkuje się o tym, że popularny szmugler będzie miał bardzo małą rolę do odegrania w pełnometrażowym Star Wars: Rogue One. Ten wchodzi do kina już w 2016 roku!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA