REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Na wielki ekran wróci nie tylko Obcy, ale również… Predator. Scenariusz jest gotowy

Kilka dni temu pisaliśmy o ambitnych planach wytwórni Fox. Przerażający Obcy ma dostać zupełnie nową trylogię, rozpoczynającą się od filmu Alien: Covenant. Okazuje się, że nie tylko bezwzględny kosmiczny drapieżnik dostanie swoje kinowe widowisko, ale również międzyplanetarny łowca, który się za nim ugania.

01.12.2015
19:19
Na wielki ekran wróci nie tylko Obcy, ale również… Predator
REKLAMA
REKLAMA

Uniwersa Obcego oraz Predatora są ze sobą silnie powiązane. W komiksach, grach i książkach obie strony konfliktu bardzo często stawały ze sobą w szranki. O tym samym traktował film Obcy kontra Predator, którego część z nas wolałaby jednak nie pamiętać. Chociaż połączenie obu światów nie wyszło najlepiej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby prowadzić je równolegle. Z takiego założenia wychodzi wytwórnia Fox, która jakiś czas temu zleciła napisanie scenariusza dla nowego Predatora.

Scenariusz został już napisany i wysłany do ostatecznej akceptacji.

Za nową historię kosmicznego łowcy odpowiada Shane Black. Mężczyzna ma na swoim koncie scenariusze do takich filmów akcji jak Iron Man 3 oraz… Zabójcza Broń. Zgadza się, mowa o tytule z 1987 roku, w którym wystąpił Mel Gibson oraz Danny Glover. To jednak nie Black zdradził zakończenie prac nad scenariuszem, a jego współpracownik, który pochwalił się informacją w serwisie Facebook:

//

REKLAMA

Niestety, na ten moment nie wiemy praktycznie nic o nowym filmie z serii Predator. Zdaniem twórców, ten ma być jednocześnie nowym otwarciem dla serii, ale również kontynuacją kultowych produkcji z poprzednich lat. Nie wiadomo również, czy widowisko będzie w jakikolwiek sposób połączone z nadchodzącymi filmami z serii Obcy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA