REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy sezon "American Horror Story" opowie o Zaginionej Kolonii?

Wygląda na to, że długo skrywany w tajemnicy temat szóstego sezonu "American Horror Story" wyszedł na jaw. Opublikowane przez TMZ fotografie wskazują na to, że nowa odsłona produkcji Ryana Murphy'ego opowie o Zaginionej Kolonii, Roanoke.

02.08.2016
10:32
Nowy sezon "American Horror Story" opowie o Zaginionej Kolonii?
REKLAMA
REKLAMA

Roanoke było pierwszą angielską osadą na terenie Ameryki Północnej, która została założona pod koniec XVI wieku. Mieszkańcy owej osady zaginęli w tajemniczy sposób, choć istnieje prawdopodobieństwo, że zostali zabici przez otaczające ich plemiona Indian bądź zasymilowali się z rdzenną ludnością. Zniknięcie ponad stu członków osady od lat jest tematem dyskusji - na miejscu nie znaleziono żadnych oznak przemocy, napaści.

REKLAMA

Jedynym śladem był wyryty na drzewie napis "CROATOAN", który mógł oznaczać ze osadnicy zostali napadnięci bądź ewakuowali się z wioski, zbudowali statek i zginęli gdzieś na oceanie. Taki sam napis znajduje się na jednym z sfotografowanych drzew, które jest elementem scenografii najnowszego sezonu AHS. Czy to znaczy, że przeniesiemy się do XVI wieku? A może dawne wydarzenia będą miały wpływ na teraźniejsze sprawy? O tym przekonamy się już niedługo, bo za miesiąc. Premiera 6 sezonu serialu została zapowiedziana na 14 września tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA