REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowy singiel Nine Inch Nails za darmo na Amazonie!

Trent Reznor zrobił słuchaczom miłą niespodziankę. Najnowszy singiel jego Nine Inch Nails jest dostępny do bezpłatnego ściągnięcia na Amazon.com!

13.08.2013
15:14
Nowy singiel Nine Inch Nails za darmo na Amazonie!
REKLAMA

Nowy album Nine Inch Nails - legendy industrial rocka, której nieprzerwanie przewodzi Trent Reznor - ukaże się już 3 września, otrzymał tytuł "Hestitation Marks" i był nagrywany w zupełnej tajemnicy. Trent Reznor wydawał się pochłonięty pracą nad projektem How To Destroy Angels oraz tworzeniem muzyki filmowej (za OST do filmu "The Social Network" Davida Finchera został nagrodzony Oscarem). Pod koniec maja przerwał milczenie zapowiadając krążek (który będzie ósmym studyjnym albumem formacji), a parę dni później już słuchaliśmy pierwszego premierowego singla - "Came Back Haunted".

REKLAMA

Album można już przedpremierowo zamawiać w wersji cyfrowej jak i standardowym CD. Teraz Trent po raz kolejny pokazał jak bardzo dba o swoich fanów. Drugi singiel z nadchodzącej płyty zatytułowany "Copy of A" - które zespół już prezentował na kilku ostatnich koncertach - został udostępniony do darmowego ściągnięcia na Amazon.com. "Zakupu" można dokonać tutaj.

REKLAMA

Nie jest to pierwsze tego typu posunięcie Reznora. Poprzedni album NIN, "The Slip" z 2008 był pierwotnie dostępny w całości do bezpłatnego ściągnięcia ze strony zespołu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA