REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowy świąteczny singiel The Killers

I znowu tradycji stało się zadość. The Killers, jak co roku, wypuścili nowy świąteczny singiel i teledysk. "Christmas in L.A.", bo taki tytuł otrzymał tegoroczny kawałek, jest już ósmym "bożonarodzeniowym singlem" tego amerykańskiego zespołu.

10.12.2013
15:52
Nowy świąteczny singiel The Killers
REKLAMA

Pierwszy świąteczny singiel The Killers "A Great Big Sled" ukazał się w grudniu 2006 roku. Od tamtej pory grupa systematycznie każdego roku wypuszcza nowy utwór o tematyce bożonarodzeniowej - niezależnie czy są w trakcie promowania jakiegoś innego materiału, czy nagrywają nową płytę. Każdego grudnia musiał się nowy "świąteczny kawałek" pojawić. W 2011 nazbierało się już sześć utworów, więc zebrano je wszystkie razem i wydano na jednym EP "(Red) Christmas". A co najważniejsze - panowie nagrywają te utwory zawsze w celu szczytnym. Zyski ze sprzedaży singli co roku zasilają konto Product Red - fundacji walczącej z malarią, gruźlicą i AIDS w Afryce.

Nie inaczej jest i w tym roku. Tegoroczny singiel otrzymał nazwę "Christmas in L.A.", i - trzeba przyznać - jest trochę depresyjną piosenką, ale przez to też bardzo piękną. I jak co roku, zyski ze sprzedaży "Christmas in L.A." zasilą konto Product Red. Wraz z singlem ukazał się teledysk w którym wystąpił Owen Wilson (znany m.in. z "Zoolandera", "Polowania na druhny" czy "Starsky i Hutch").

REKLAMA

Panowie z The Killers obecnie robią sobie przerwę przed nagraniem nowej płyty. Ostatni regularny album formacji "Battle Born" ukazał się we wrześniu zeszłego roku, a miesiąc temu zafundowali sobie podsumowanie dekady działalności wydając kompilację zatytułowaną "Direct Hits". Ale jednego możemy być pewni. Nawet jeśli nagrania przeciągną się aż do 2015 - to za rok na pewno dostaniemy kolejny świąteczny kawałek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA