REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy teaser American Horror Story: Coven, tym razem z udziałem obsady

Nie wiem jak wam, ale mi się już znudziły te creepy teasery wypuszczane co tydzień. Nie zrozumcie mnie źle, były fajne, ale ile można, prawda? Tym razem jest inaczej, lepiej.W najnowszym teaserze widzimy obsadę American Horror Story, nareszcie.

12.09.2013
13:04
Nowy teaser American Horror Story: Coven, tym razem z udziałem obsady
REKLAMA

REKLAMA

Na krótkim filmie widzimy wielki dom (w Nowym Orleanie) i grupę młodych wiedźm prowadzoną przez Taissę Farmigę, Jamie Brewer - tych młodych dam nie widzieliśmy w serialu od pierwszego sezonu - oraz świeżą krew, czyli Gabourey Sidibe. Wszystkie dziewczyny są ubrane w białe koszule, wielkie czarne kapelusze oraz szpilki, trudno więc nie wysunąć wniosku, że grupa zmierza do mrocznej wersji "Szkoły Magii i Czarodzicielstwa".

REKLAMA

Znany nam z poprzednich części Evan Peters obserwuje tylko młode adeptki magii przez okno - patrząc na wyraz jego twarzy raczej nie siedzi tam z własnej woli - które mijają przypominającą Minotaura istotę i wiszące przy kolumnach kobiety. Niby dziwna scena, ale biorąc pod uwagę to co widziałem w poprzednich teaserach, ten widok niespecjalnie robi na mnie wrażenie. Z dawnej obsady pojawia się również Sarah Paulson - tutaj otwierająca drzwi - oraz Jessica Lange jako jedna z trzech matron w czarnych maskach i długich sukniach. Pozostałe panie to Angela Bassett i Kathy Bates.

Gwoli przypomnienia, w nowym sezonie American Horror Story będziemy oglądać walkę między wiedźmami a wyznawczyniami voodoo, akcja będzie się dziać w latach 30-tych XIX wieku oraz w czasach współczesnych. Premiera 9 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA