REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowy teledysk Grimes do utworu "Kill V. Maim" to połączenie klimatów "Suicide Squad", "American Horror Story" i "Mad Maksa"

Choć utwór Kill V. Maim poznaliśmy już jakiś czas temu, bo kawałek znalazł się na ostatniej płycie kanadyjskiej artystki, "Art Angels", która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku, teledysk go ilustrujący właśnie pojawił się w Sieci. To jedne z najlepszych wideo, jakie było mi dane zobaczyć w ostatnim czasie. Klip swoim klimatem przypomina zapowiedź "Suicide Squad", mroczną serię "American Horror Story" w reżyserii Ryana Murphy'ego i najnowszego "Mad Maksa".

20.01.2016
12:22
Nowy teledysk Grimes do utworu "Kill V. Maim" to połączenie klimatu "Suicide Squad" i "American Horror Story"
REKLAMA
REKLAMA

Kobiety ubrane w stylu cybergoth wyglądają jakby uciekły z planu cyberpunkowego filmu. Trudno oderwać wzrok od tych krzykliwych strojów i niecodziennych fryzur. Całość wygląda naprawdę zjawiskowo. W teledysku świetnie odnalazłyby się Enchantress i Harley Quinn z nadchodzącego obrazu Davida Ayera. Ostatnie sceny wideo dobrze korespondują z mrokiem i nagromadzeniem okropieństw tak charakterystycznych dla stylistyki twórcy "American Horror Story". Postaci z "Asylum" i "Sabat" poczułyby się jak u siebie w domu. Nie inaczej byłoby z Nuksem, jednym z najlepszych bohaterów najnowszego filmu w reżyserii George'a Millera.

REKLAMA

Krążek "Art Angels", na którym ukazał się utwór Kill V. Maim jest czwartym albumem w karierze młodej wokalistki. Inne jej utwory znajdziecie w serwisach streamingowych:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA