REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy trailer House of Cards. 2 sezon zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć dalsze losy charyzmatycznego Franka Underwooda. Premiera  2 sezonu przewidziana jest na 14 lutego 2014 roku. Jak tym razem potoczą się jego losy, czy dające większą władzę stanowisko popchnie go do bardziej bezwzględnych i wyrachowanych czynów?

06.01.2014
18:53
Nowy trailer House of Cards. 2 sezon zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco
REKLAMA

Właśnie ukazał się nowy trailer promujący kolejny sezon HoC, który pokazuje, że emocje będą jeszcze większe. Siatka politycznych układów, zależności, relacji między Francisem a jego żoną i współpracownikami robi się coraz większa i ma coraz ciaśniejszy splot. Wygląda na to, że Frank staje się osobą niegodną zaufania dla nikogo i przede wszystkim niebezpieczną... również dla samego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. W końcu wszyscy zaczynają postrzegać go jako równego sobie rywala, który posiada ogromną władzę i jest bezkompromisowy.

Czy Francis i jego żona zbudują w końcu prawdziwą relację, czy wszystko spali na panewce? Jak zakończy się sprawa "samobójstwa" Russo i czy Zoey dalej będzie wikłać się w polityczne zagrywki? Dowiemy się już niedługo, bo za niewiele ponad miesiąc. Czekam z niecierpliwością, bo jak pokazuje zwiastun zapowiada się naprawdę niezła jatka.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA