REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nowy tydzień, nowe promocje na e-booki

Któż nie lubi promocji i obniżek cen? Możliwość nabycia e-booka prawie o połowę taniej, czy zakupu dwóch książek w cenie jednej może być poważnym odciążeniem dla naszego portfela. Choć z drugiej strony, grozi też nadprogramowymi wydatkami, wywołanymi pokusą, której wcale nie planowaliśmy. Tak czy inaczej, warto wiedzieć, co w trawie piszczy.

05.08.2013
11:21
Nowy tydzień, nowe promocje na e-booki
REKLAMA
123a
REKLAMA

Promocyjna ofensywa Woblinka nie słabnie. Ta internetowa księgarnia z okazji poniedziałku proponuje przecenioną aż o 66% książkę Magdaleny Grochowskiej o Jerzym Giedroycu - publicyście i polityku, jego pokoleniu i formacji intelektualnej. Do 40% taniej z kolei można nabyć literaturę poświęconą kobietom znanym i wyjątkowym, między innymi „Annę Kareninę” Lwa Tołstoja, „Coco Chanel” Lisy Chaney czy „Chustkę” Joanny Sałygi - ogółem jakieś pięćdziesiąt pozycji. Do środy można skorzystać z obniżki na trzy książki opowiadające o wojnie widzianej oczami dziecka: „Skrawek nieba”, „Dziewczynka w czerwonym płaszczu” oraz „Dziennik Helgi” są tańsze o dziesięć złotych każda. Lub – jeśli interesujecie się filozofią – zerknijcie na 45% zniżkę na twórczość Michała Hellera. Jeszcze tylko dziś na Woblinku obowiązuje promocja na literaturę historyczną, poświęconą tematyce II Wojny Światowej, w tym na przykład głośny „Obłęd '44” Piotra Zychowicza (24 złote zamiast 38) czy „Powstanie '44” Normana Daviesa (z 30 złotych na 18). Ponadto wszystkie powieści Arturo Pereza-Reverte są do jutra tańsze o 25%.

123b

Virtualo proponuje nam dwie nowe, interesujące promocje. W "europejskiej" możemy przebierać w ponad 120 pozycjach, objętych nawet 50% obniżką. Znajdziemy tam książki z różnych gatunków, napisane przez autorów pochodzących z Europy. Na przykład o połowę tańsza jest cała twórczość Henninga Mankella, jednego z najbardziej znanych twórcy powieści kryminalnych. Obniżka objęła również literaturę Carlosa Ruiza Zafona (taniej od 40 do 57%), Kena Folletta, Leopolda Tyrmanda czy Andrzeja Stasiuka. Promocja "Bądź obywatelem świata" to literatura faktu, reportaż i e-booki podróżnicze (w sumie 60 książek) - również do 50% taniej. Są tu "Listy z podróży" Karela Capka, "Dobre miejsce do umierania" Wojciecha Jagielskiego czy "Jeśli zimową nocą podróżny" Italo Calvino, ale i tytuły mniej rozpoznawalne, jak choćby "Zapiski na biletach" Michała Olszewskiego, "Królowa Karaibów" Klementyny Suchanow albo "Babcia w pustyni i w puszczy" Basi Meder.

123c
REKLAMA

Dla pasjonatów samorozwoju i coachingu, NEXTO przygotowało trwającą do 13 sierpnia promocję na różnego rodzaju poradniki. Dwadzieścia jeden pozycji można w tym czasie zakupić do 67% taniej. Przekrój propozycji jest bardzo szeroki - od zarządzania czasem i efektywnej komunikacji w zespole, przez wskazówki dotyczące skutecznego poszukiwania pracy i diet coachingu, na bieganiu dla początkujących i zaawansowanych skończywszy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA