REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"O drodze do" - nowy klip Dawida Podsiadło z udziałem Bogusława Lindy i Sokoła

Pamiętacie jeszcze świetny kawałek Sokoła Rób to, w co wierzysz, w klipie do którego pojawił się Bogusław Linda? W sieci pojawiła się kontynuacja tego projektu - utwór O drodze do w wykonaniu Dawida Podsiadło. 

22.09.2016
10:28
Świadomy sen
REKLAMA
REKLAMA

"Rób to, w co wierzysz" to projekt promujący jedną z popularnych marek whisky, którego owocami są wcale nie nachalna reklama, ale również bardzo dobre utwory muzyczne. Pierwszy kawałek, opublikowany w listopadzie ubiegłego roku, wykonany przez Sokoła okazał się wielkim hitem i wiele wskazuje na to, że O drodze do Podsiadły powtórzy ten sukces.

REKLAMA

W teledysku pojawili się Bogusław Linda, usłyszeć można w nim również głos Sokoła. Jak pisze na swoim profilu na Facebooku Dawid Podsiadło, "O drodze do to historia o tym żeby cały czas podążać do przodu i skupiać się nie tylko na celu, ale przede wszystkim osiąganiu przyjemności z samej drogi", zapowiadając jednocześnie, że w ramach  projektu "Rób to, w co wierzysz" wspólnie z Wojtkiem Sokołem szykują jeszcze kilka niespodzianek. Nie mogę się doczekać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA