REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Przygotuj się! Czterominutowe wprowadzenie do filmy Obcy: Przymierze już online!

Na myśl o tym filmie bardzo wiele osób na całym świecie czuje ciarki na plecach. Ridley Scott powraca do kultowego Obcego. A na YouTube można już obejrzeć oficjalne, aż czterominutowe wprowadzenie do filmu.

23.02.2017
13:02
Czterominutowe wprowadzenie do filmy Obcy: Przymierze już online!
REKLAMA
REKLAMA

Na kanale wytwórni 20th Century Fox pojawiła się nie lada gratka dla fanów Obcego czekających na najnowszy film z ich ukochanego uniwersum. Jest to krótkometrażowy, czterominutowy film wyreżyserowany przez Luke’a Scotta, syna Ridleya. Nazywa się Prolog: Ostatnia wieczerza, a w nim poznajemy losy załogi Przymierza tuż przed wejściem w stan hibernacji.

To oznacza, że Obcy: Przymierze, tak jak Prometeusz, rozpocznie się tradycyjnie już wybudzeniem z kriosnu. I, zapewne, odkryciem czegoś Bardzo Niedobrego. Czujecie te ciary?

Prolog: Ostatnia wieczerza to dobrze spędzone cztery minuty.

Film jest dobrze zrobiony i pozwala nam już teraz przyjrzeć się z bliska załodze Przymierza. Odbieram to jako wielki szacunek dla fanów, którzy bardzo by chcieli mieć już coś do zabawy wyobraźnią, a zarazem nie chcą oglądać zwiastunów, by nie psuć sobie zabawy w kinie.

W klipie, o którym ciut opowiedzieć jednak mogę, poznajemy androida Waltera, który bada stan fizyczny Danielsa, głównego bohatera. Poznajemy też Franco, który źle się czuje, co… może sugerować, że ma w swoim organizmie sami-wiecie-co. No i, wygląda na to, że Obcy: przymierze będzie pierwszym filmem z serii, w którym znajdą się postacie homoseksualne.

REKLAMA

Obcy: Przymierze pojawi się w kinach 19 maja tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA