REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Obejrzyj zwiastun filmu "Knight of Cup" Terrence'a Malicka

"Knight of Cup" był jednym z sześciu ujawnionych wczoraj filmów, które powalczą o nagrody podczas nadchodzącego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Z tej okazji do Sieci trafił pierwszy zwiastun tego nowego dzieła reżysera Terrence'a Malicka. 

16.12.2014
9:10
Obejrzyj zwiastun filmu „Knight of Cup” Terrence’a Malicka
REKLAMA

Trzy lata przyszło nam czekać na jakiś konkret od Malicka. Od czasu "To the Wonders", twórca m.in. "Cienkiej czerwonej linii" pracował nad swoim najnowszym filmem nie ujawniając zbyt wielu szczegółów na jego temat. Ale wygląda na to - przynajmniej na tyle, na ile można to oceniać na podstawie zwiastuna - że "Knight of Cup" ma spore szanse na zaspokojenie apetytów miłośników twórczości tego reżysera.

REKLAMA

REKLAMA

O fabule filmu na ten moment nie wiadomo w zasadzie nic, zwiastun na dobrą sprawę również wiele nie zdradza, natomiast na poziomie realizacji - ujęć, perspektywy i atmosfery, "Knight of Cup" mocno przypomina wcześniejsze dokonania Malicka. W obsadzie zobaczymy Christiana Bale'a, Cate Blanchett, Natalie Portman, Briana Dennehy, Antonio Banderasa, Freidę Pinto, Wesa Bentleya, Isabel Lucas, Teresę Palmer oraz Bena Kingsley'a w roli narratora. Terrence Malick jest także scenarzystą filmu.

Nim "Knight of Cup" trafi na ekrany kin, zadebiutuje na Berlinale 2015.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA