REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Ocean's 8 - zwiastun

Skoro George Clooney i spółka dali radę trzy razy, to dlaczego ekipa Sandry Bullock ma nie spróbować? Warner Bros. udostępnił nowy trailer filmu Ocean’s 8.

12.04.2018
21:52
Ocean's 8 trailer
REKLAMA
REKLAMA

Niby nic specjalnego – kolejny heist movie, który zawierać będzie sporą dawkę humoru. Długie obmyślanie planu w więzieniu, po wyjściu obserwacja obiektu i dobór ekipy. Następnie długie przygotowania, zakończone właściwą akcją, podczas której nie wszystko idzie zgodnie z planem. Co więc jest wyjątkowego w tej produkcji?

W Ocean’s 8 w skoku wezmą udział tylko kobiety.

Debbie Ocean, czyli siostra znanego z poprzednich części Danny’ego, miała mnóstwo czasu na przygotowanie planu. A konkretnie to pięć lat, osiem miesięcy i dwanaście dni, bowiem taki okres spędziła w więzieniu. Po wyjściu na wolność nie porzuca jednak kryminalnej ścieżki. Jej następnym celem jest kradzież diamentów, które zostaną zaprezentowane w czasie corocznego balu w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Debbie wie, że aby zdobyć kosztowności, musi skompletować najlepszą ekipę. A na nią złoży się jeszcze siedem wprawionych złodziejek.

Ocean's 8 jest spin-offem popularnej trylogii Stevena Soderbergha. Cykl zapoczątkował w 2001 r. film Ocean's Eleven: Ryzykowna gra, będący remakiem produkcji z Frankiem Sinatrą i Deanem Martinem w rolach głównych. W nowej wersji w dowodzącego napadem na bank Danny'ego wcielił się George Clooney.

Ocean's 8 trailer class="wp-image-153108"

Ocean’s 8 – kogo zobaczymy na ekranie?

Trzeba przyznać, że film może pochwalić się doborową obsadą. W kierującą całą operacją Debbie wcieli się Sandra Bullock. Jej wspólniczki zagrają Cate Blanchett (Blue Jasmine, Carol), Anne Hathaway (Les Miserables, Mroczny Rycerz powstaje), Helena Bonham Carter (Podziemny krąg, Jak zostać królem), Sarah Paulson (American Horror Story) oraz Mindy Kaling (Świat według Mindy). Ekipę uzupełnią Rihanna oraz Awkwafina.

REKLAMA

Ponadto w filmie wystąpią także Richard Armitage (Hobbit), Dakota Fanning (Wojna światów) czy Katie Holmes (Batman – Początek). Gościnne występy mają zaliczyć siostry Kardashian, Serena Williams czy znani z trylogii Ocean’s Matt Damon i Carl Reiner. Reżyserię powierzono odpowiedzialnemu za Igrzyska śmierci Gary’emu Rossowi.

Premierę filmu zaplanowano na 22 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA