REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO pokazało zwiastun nowego thrillera z Hugh Grantem i Nicole Kidman. O czym opowie serial „Od nowa”?

Kilka lat temu HBO podbiło serca widzów serialem „Wielkie kłamstewka”, a już wkrótce może znowu ich zachwycić podobną produkcją zatytułowaną „Od nowa”. Miniserial stworzony przez Davida E. Kelly'ego opowie o kobiecie, której życie nagle okazuje się jednym wielkim kłamstwem. Główne role w serialu zagrają Nicole Kidman i Hugh Grant.

07.08.2020
13:54
od nowa hbo
REKLAMA
REKLAMA

Nicole Kidman od czasu sukcesu „Wielkich kłamstewek” stała się jedną z hollywoodzkich gwiazd, które najczęściej angażują się w projekty telewizyjne. W ostatnim czasie wystąpiła w 2. sezonie popularnej produkcji HBO oraz australijskim serialu „Tajemnice Laketop”, a wkrótce zobaczymy ją także w miniserii „Od nowa”. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Showrunnerem i scenarzystą nowej produkcji stacji HBO jest David E. Kelly, z którym Kidman miała okazję współpracować właśnie przy „Wielkich kłamstewkach”.

„Od nowa” to adaptacja powieści Jean Haniff Korelitz wydanej w Polsce jako „Nie chciałaś wiedzieć” (na początku września ma wyjść odświeżona edycja z tytułem odpowiadającym serialowemu i od nowego wydawcy). Fabuła produkcji koncentruje się na postaci Grace Fraser. Kobieta wydaje się mieć idealne życie, o jakim zawsze marzyła. Kochającego męża, młodego syna uczęszczającego do jednej z najlepszych prywatnych szkół w Nowym Jorku i stale rozwijającą się karierę powszechnie znanej terapeutki. Ma też wkrótce wydać swoją pierwszą książkę. Cały ten piękny obrazek rozpada się jednak niczym domek z kart, gdy Jonathan Fraser staje się podejrzanym w sprawie o morderstwo. Grace zaczyna poznawać nowe szczegóły jego tajemnego życia i dowiaduje się, że żyła iluzją.

Serial „Od nowa” doczekał się właśnie nowego zwiastuna, w którym przewodnią rolę pełnią Nicole Kidman i Hugh Grant.

HBO opublikowało także serię zdjęć z głównymi aktorami. W obsadzie „The Undoing” oprócz Kidman i Granta znaleźli się m.in. Edgar Ramirez, Noah Jupe, Lily Rabe, Noma Dumezweni, Sofie Grabol i Donald Sutherland. Co ciekawe, choć David E. Kelly pełni rolę showrunnera i producenta wykonawczego, stacja postanowiła powierzyć rolę reżysera komuś innemu.

Powstaniem wszystkich odcinków zajmie się Susanne Bier, która w ostatnich latach zasłynęła pracą przy takich tytułach jak: „Nocny recepcjonista”, „Nie otwieraj oczu” i „Wesele w Sorrento”. Dokładna liczba epizodów nie jest na ten moment znane, ale na pewno będziemy mieć do czynienia z miniserialem.

„Od nowa” zadebiutuje 26 października na platformie HBO GO.

REKLAMA
od nowa hbo class="wp-image-431536"
Foto: Od nowa/Nico Tavernise/HBO

*Autorem zdjęcia wyróżniającego jest Niko Tavernise.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA