REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Od Nowa” z premierą na DVD. Do mrocznego świata serialu wprowadzą cię Nicole Kidman i Hugh Grant

Ruszyła premiera DVD miniserialu HBO „Od Nowa”. Dzięki temu wydaniu odkryjesz jeszcze więcej tajemnic serialu.

24.03.2021
18:50
„Od Nowa” z premierą na DVD. Świetny thriller z gwiazdroską obsadą
REKLAMA
REKLAMA

Grace ma wszystko – satysfakcjonującą pracę rozchwytywanej terapeutki, czarującego i kochającego męża (doskonale grający ze swoim wizerunkiem pełnego uroku amanta Hugh Grant) oraz zdolnego syna, ucznia jednej z elitarnych amerykańskich szkół. Gdy jednak dochodzi do tragedii, a media zaczynają rozbierać jej życie na części, fasada idealnego życia opada, odsłaniając misternie tkaną sieć kłamstw.

Od nowa – premiera DVD – 24 marca 2021

„Od nowa”, ekranizacja powieści Jean Hanff-Korelitz „Nie chciałaś wiedzieć”, porównywana jest z „Wielkimi kłamstewkami” nie tylko ze względu na swój literacki rodowód. Jak w hicie z 2017 roku za scenariusz odpowiada tutaj David E. Kelley, a gwiazdą produkcji, i jej producentką, jest fantastyczna Nicole Kidman. Także punkt wyjścia opowieści wydaje się podobny – oto w wyniku tragedii pozornie doskonałe życie uprzywilejowanej, bogatej kobiety nagle wypada z dobrze znanego toru. Ale „Od nowa” ma własną tożsamość – gęstą i mroczną osobowość  thrillera.

Serial docenili krytycy, a „Od nowa” mogło cieszyć się nominacjami do Złotych Globów aż w czterech najważniejszych kategoriach – najlepszy film telewizyjny lub serial limitowany, najlepsza aktorka w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym (Nicole Kidman), najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym (Hugh Grant) i najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym (Donald Sutherland).

„Od Nowa” na DVD to szansa na obejrzenie materiałów specjalnych dotyczących serialu.

- Zdjęcia były bardzo wyczerpujące, ale zawsze tak jest, kiedy pracujemy nad tego rodzaju projektem. Grace pojawia się niemal w każdej scenie, co znaczy, że praca na planie była dla mnie bardzo intensywna. Mieliśmy wiele pięknych planów, np. kręciliśmy zdjęcia w Central Parku i w nowojorskiej dzielnicy Upper East Side, co było bardzo trudne od strony realizacyjnej. Susanne bardzo zależało na nakręceniu zdjęć w Nowym Jorku zimą, bo akcja serialu zawiązuje się, kiedy temperatura mocno spada, a na ulicach leży śnieg. Rozwiązanie intrygi poznajemy podczas letnich upałów. Było to bardzo skomplikowane od strony logistycznej, ale jest to wpisane w rozmach, z jakim zrealizowany jest miniserial

– opowiadała Nicole Kidman.

Dzięki wersji DVD możemy wejść w serial z wprowadzeniem przygotowanym przez najlepszymi z możliwych przewodników – Hugh Grantem i Nicole Kidman.

REKLAMA

Dla miłośników szukania kolejnych tropów i rozwiązywania wszystkich zawartych w dziele zagadek przygotowano też specjalny materiał – 11 dodatków z cyklu Tajemnice „Od nowa”. Oczywiście nie zabrakło tu także materiałów pokazujących, jak serial powstawał.

* Rozrywka.Blog objęła patronatem medialnym DVD „Od Nowa”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA