REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Odcinek specjalny IT Crowd – jest już zwiastun

Zanim wszyscy razem złapiemy się za ręce i damy się ponieść szaleńczemu tańcu radości, to muszę wam o czymś powiedzieć – nowe IT Crowd oznacza tylko jeden odcinek. A teraz już proszę otrzeć łzy i po raz ostatni nacieszyć oczy zwiastunem kultowego, brytyjskiego serialu komediowego.

25.09.2013
19:03
Odcinek specjalny IT Crowd – jest już zwiastun
REKLAMA

Trochę trzeba było na ten moment czekać. Na początku wszystko było ładne i piękne - od 2006 do 2008 roku ukazały się trzy genialne sezony. Następnie fani musieli wstrzymać oddech na dwa lata żeby ujrzeć ciąg dalszy. Tak bardzo wyczekiwany sezon czwarty okazał się być tym ostatnim. Oczywiście pojawiały się pogłoski o tym, że to niemożliwe, sezon piąty na pewno się ukaże.

REKLAMA

W 2011 roku Graham Linehan (twórca IT Crowd) uciął wszelkie spekulacje oświadczając, że na pożegnanie zostanie wyemitowany specjalny odcinek serialu, ale o całym sezonie nie ma nawet mowy. Data premiery (od 2012 roku) była przekładana parokrotnie, dopiero w maju 2013 roku wszystko stało się jasne – ostatni odcinek IT Crowd będzie kręcony w przeciągu kilku tygodni. Na początku września ujawniono, że ostateczna data emisji została wyznaczona na 27 września 2013 roku, a odcinek będzie się nazywać „Internet Is Coming” i będzie trwać 40 minut.

REKLAMA

Jak widzimy w zwiastunie, Roy (Chris O’Dowd), Moss (Richard Ayoade), Jen (Katherine Parkinson) i Douglas (Matt Berry) wracają w… całkiem zwykłym stylu. Nie ma nic takiego „specjalnego” w tym co widzimy na klipie, ale przecież nikt nie oczekiwał wybuchów, nagłych zwrotów akcji i krwi lejącej się litrami. Spodziewam się jednak, że w odcinku specjalnym zobaczę po prostu stare, dobre IT Crowd, takie jakie wszyscy znamy, czyli pełne absurdalnego humoru.

Z jednej strony szkoda, że to koniec przygody z moimi ulubionymi nerdami, ale z drugiej cieszę się, że IT Crowd nie będzie na siłę przeciągany jak co niektóre seriale… na przykład, ekhm, Jak Poznałem Waszą Matkę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA