REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Odtwarzacz Tuba.fm na sPlay!

Miło mi poinformować, że sPlay podjął współpracę z serwisem Tuba.fm.

05.04.2013
12:30
Odtwarzacz Tuba.fm na sPlay!
REKLAMA

Tuba.fm to polski internetowy serwis muzyczny, który pozwala na słuchanie muzyki zgodnej z aktualnymi potrzebami lub upodobaniami użytkownika. Jako pierwszy serwis w Polsce, Tuba.fm umożliwiła tworzenie w internecie własnych stacji radiowych i dzielenie się z nimi ze znajomymi. Dzięki współplatformowości serwisu, ulubionych utworów można słuchać praktycznie wszędzie.

REKLAMA

Specjalna wersja odtwarzacza Tuba.fm pojawiła się dzisiaj w prawym marginesie layoutu sPlay i wyświetla się na każdej stronie bloga. Z dumą powiem, że nie znajdziecie podobnego rozwiązania w wielu miejscach w polskiej Sieci (a w zasadzie obok sPlay pojawia się on na razie tylko w jednym innym miejscu).

Od dzisiaj, czytając sPlay.pl, użytkownicy Tuba.fm mogą umilać sobie czas korzystając ze spersonalizowanego radia internetowego. Już wkrótce Redakcja sPlay będzie przygotowywać i proponować Czytelnikom dedykowane playlisty związane z opisywanymi na blogu wydarzeniami muzycznymi, które dostępne będą w odtwarzaczu Tuba.fm w serwisie. Z drugiej strony wybrane teksty Blogerów sPlay cyklicznie pojawiać się będą na Tuba.pl oraz na fanpage'u Tuba.fm w serwisie Facebook.

REKLAMA

To pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie partnerstwo sPlay z dostawcami cyfrowej rozrywki. Pracujemy już nad kolejnymi umowami, które - obiecuję - okażą się ciekawe i korzystne dla Czytelników sPlay.pl. Dopracowujemy także niewielkie zmiany w layoucie sPlay.pl, które będą uwzględniały uwagi Czytelników. Już wkrótce w centralnym miejscu na stronie głównej sPlay pojawią się rekomendacje naszych blogerów odnośnie najlepszych filmów, e-booków, audiobooków, czy płyt, a na stronach głównych poszczególnych kategorii tematycznych (np. muzyka.splay.pl, czy e-booki.splay.pl) pojawią się rankingi 5 najlepszych zdaniem Redakcji sPlay pozycji w danym miesiącu.

Tak więc ciesząc się ze współpracy z Tuba.fm serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania sPlay. Będzie się działo!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA