REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Blacha powróci na ekrany. Więckiewicz zapowiedział powstanie 2. sezonu serialu Odwróceni

Jeden z najlepszych polskich seriali XXI wieku powraca. Robert Więckiewicz zapowiedział, że Odwróceni doczekają się 2. sezonu. Prace nad projektem mają ruszyć jeszcze w tym roku.

06.06.2018
21:06
Odwróceni 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Producenci seriali co chwilę zasypują nas nowymi produkcjami. Praktycznie każdego tygodnia możemy zapoznać się z zupełnie nowym tytułem. Jednak jak się okazuje, świat telewizji to nie tylko nowości, ale też kontynuacje starych seriali. Do tego grona dołącza kultowa polska pozycja.

2. sezonu doczekają się Odwróceni.

Taką informację podał Robert Więckiewicz. Aktor ponownie ma wcielić się w Blachę. Zdjęcia miałyby ruszyć jesienią tego roku.

Odwróceni to odcinkowy prequel filmu Świadek koronny, emitowany od marca 2007 r. do czerwca 2008 r. W osadzonym trzy lata wcześniej serialu także oglądaliśmy pruszkowskiego gangstera, Jana „Blachę” Blachowskiego, oraz policjanta Pawła Sikorę (Artur Żmijewski). Pełni sprzeczności i wewnętrznych rozterek bohaterowie starali się wzajemnie skłonić do współpracy. Jednocześnie musieli ochronić swoje rodziny przed niebezpieczeństwem płynącym z drugiej strony. Oprócz wspomnianych aktorów na ekranie wystąpili także Małgorzata Foremniak, Krzysztof Globisz, Anna Radwan czy Maciej Kozłowski.

Serial jest jednak zamkniętą całością, w związku z czym jakakolwiek kontynuacja jest praktycznie wykluczona.

REKLAMA

Możliwe jednak, że sami Odwróceni doczekają się prequelu. Jednak na jakiekolwiek szczegóły odnośnie fabuły czy obsady trzeba poczekać zapewne do oficjalnych komunikatów producenta. Przypuszczalnie i tym razem emisją zajmie się TVN, który wyświetlał oryginalne odcinki serialu.

Nie wiadomo, kiedy Odwróceni powrócą na ekrany.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA