REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Blacha i Sikora wracają po 12 latach. Już dziś premiera serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki”

Na to wydarzenie niektórzy czekali blisko 12 lat. Dzisiaj o 21:30 na antenie TVN zadebiutuje serial „Odwróceni. Ojcowie i córki”.

25.02.2019
17:14
odwróceni. ojcowie i córki
REKLAMA
REKLAMA

Odwróceni” z 2007 roku do tej pory przez wielu widzów są uznawani za jeden z najlepszych współczesnych seriali. 13-odcinkowa produkcja opowiadała o losach dwóch mężczyzn, których ścieżki nieoczekiwanie się splatają. Paweł Sikora jest doświadczonym funkcjonariuszem CBŚ, który pracuje nad sprawami gangów pruszkowskiego i wołomińskiego. Aby jednak doprowadzić do aresztowania i osadzenia w więzieniu groźnych przestępców, będzie musiał znaleźć w szeregach mafijnych wtykę, tak zwanego odwróconego. Jan Blachowski, pseudonim „Blacha” to z kolei gangster, który dostaje za zadanie przeciągnięcie któregoś ze stróżów prawa na kryminalną stronę. Mężczyźni wykorzystują wszelkie środki, aby przeciągnąć drugiego na swoją stronę. Z czasem okazuje się jednak, że dwa tak dalekie światy może łączyć znacznie więcej, niż gotowi są przyznać obydwaj panowie.

12 lat po emisji pierwszego sezonu, „Blacha” i Sikora wracają na ekrany telewizorów.

Chyba mało kto spodziewał się, że po 12 latach twórcy w końcu zdecydują się na szersze podjęcie tematu. Okazało się jednak, że nie tylko widzowie pielęgnowali w sobie przez tyle lat sentyment do produkcji.

W debiutującej dzisiaj na antenie TVN produkcji „Odwróceni. Ojcowie i córki” spotkamy znajome twarze. Przede wszystkim do głównych ról powrócili Robert Więckiewicz oraz Artur Żmijewski. Ponownie zobaczymy także między innymi Małgorzatę Kożuchowską, Annę Dereszowską, Wojciecha Zielińskiego, Andrzeja Zielińskiego, Janusza Chabiora, Andrzeja Grabowskiego czy Jana Frycza. Niejako tytułowym uzupełnieniem weteranów „Odwróconych” są córki głównych bohaterów, Lidia Sikora i Katarzyna Blachowska. W pierwszą wcieliła się Joanna Balasz, drugą zagrała Eliza Rycembel.

Morderstwa sprzed lat będą przyczyną odnowionego kontaktu.

REKLAMA

Dwóch głównych bohaterów nie utrzymywało ze sobą przez dłuższy czas żadnych kontaktów. Po dramatycznych wydarzeniach sprzed lat obydwaj oddali się innym zajęciom, a przede wszystkim swoim rodzinom. Lidia poszła w ślady ojca i została policjantką. Kasia właśnie skończyła prawo. Jednak gdy na światło dzienne wypływa seria brutalnych morderstw, losy dwóch rodzin ponownie się splatają. Blacha i Sikora muszą ponownie połączyć swoje siły, aby ochronić to, co jest dla nich w życiu najważniejsze.

Premiera pierwszego odcinka serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki” odbędzie się dzisiaj o 21:30 na antenie TVN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA