REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

"Office Kingdom" - zabawna animacja, w której zwykła biurokracja to walka z potworami

Na Vimeo często można znaleźć perełki jeśli chodzi o animacje, które twórcy zamieszczają w serwisie dopiero po tym jak ich dzieła zwiedzą świat, będąc wyświetlane na różnych międzynarodowych festiwalach. Całkiem niedawno wśród innych produkcji pojawiła się jedna warta uwagi. "Office Kingdom" to krótki film animowany opowiadający o tym, co dzieje się za murami urzędu.

27.04.2015
16:04
"Office Kingdom" - zabawna animacja, w której zwykła biurokracja to walka z potworami
REKLAMA
REKLAMA

Choć wydawać by się mogło, że miejsca, w których załatwiamy dokumentację i zbieramy podpisy czy pieczątki należą do najnudniejszych, w ich wnętrzu dzieją się rzeczy nieprawdopodobne. Wydanie zgody przez urzędnika może być okupione wielkim poświęceniem... którego i tak nic nie doceni. Jeden świstek może sprowokować walkę z największymi potworami, a wtedy zwykła pani z okienka musi zamienić się w prawdziwego wojownika. "Office Kingdom" to zabawna i przede wszystkim świetna pod względem wykonania animacja pokazująca realia urzędniczego życia z perspektywy petenta i tego, kto stroi na straży wszelkiej maści papierów... i stempli.

REKLAMA

Za film odpowiedzialni są Salvatore Centoducati, Eleonora Bertolucci, Giulio De Toma, Ruben Pirito. Produkcja zdobyła parę nagród, m. in. nagrodę publiczności za najlepszy film animowany na GOAIF (The Golden Orchid International Animation and Film Festival ) w 2014 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA