REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oficjalny trailer filmu dokumentalnego o Amy Winehouse wylądował w Sieci

Amy Winehouse to postać, która budziła skrajne emocje. Ludzi pociągała jej muzyka, ale krytykowali ją za decyzje w życiu prywatnym. O zmarłej cztery lata temu artystce powstał film dokumentalny, który ma być historią, jakiej jeszcze nikt wcześniej nie opowiedział. Oficjalny zwiastun produkcji trafił do Sieci.

21.05.2015
10:28
Oficjalny trailer filmu dokumentalnego o Amy Winehouse wylądował w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Film "Amy" ma być opowieścią o kobiecie, obdarzonej wielkim talentem, która bardzo szybko została gwiazdą i musiała radzić sobie z presją mediów, opinii publicznej. To historia o Winehouse, która potrzebowała ciągłych emocji, miała trudne związki z mężczyznami i krótkie, acz burzliwe życie. "Amy" zrealizowany został z nieudostępnionych do tej pory materiałów archiwalnych, dotyczących piosenkarki. Za reżyserię filmu odpowiada Asif Kapadia, znany z produkcji "Senna", poświęconej brazylijskiej legendzie wyścigów samochodowych, Ayrtonie Sennie.

REKLAMA

"Amy" do kin trafi już niebawem, bo w czerwcu. Film swoją premierę miał na festiwalu filmów w Cannes. Festiwal potrwa jeszcze 3 dni, do 24 maja 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA