REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oficjalny zwiastun filmu "Więzień labiryntu: Próby ognia" już w sieci. Zapowiada się ciekawa kontynuacja

"Więzień labiryntu: Próby ognia" to druga część trylogii Jamesa Dashnera, która w tym roku doczeka się filmowej adaptacji. Premiera produkcji w Polsce odbędzie się 25 września 2015 roku. W sieci możemy obejrzeć oficjalny zwiastun filmu w reżyserii Wesa Balla z Dylanem O'Brienem, Thomasem Brodie-Sangsterem i Kayą Scodelario w rolach głównych.

19.05.2015
20:57
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza część trylogii skupiała się na losach społeczności żyjącej w komunie otoczonej ze wszystkich stron labiryntem, w którym egzystują przeraźliwe mutanty. Do grupy dołącza Thomas (Dylan O'Brien) i Teresa (Kaya Scodelario). Chłopak i dziewczyna są kolejnymi więźniami labiryntu. Ich pojawienie się doprowadza do zamętu wśród zgranej i zorganizowanej dotychczas ekipy, ale jednocześnie staje się momentem przełomowym w życiu uwięzionych mieszkańców. Wkrótce ci, którzy pozostali, dowiedzą się, o co naprawdę chodzi w tej chorej grze.

REKLAMA

Kolejna część przygód Thomasa, Teresy i kilku innych wybrańców to także następne wyzwania przed nastolatkami. Wyjście z labiryntu miało być końcem i zwycięstwem, pokonaniem przeciwności losu, możliwością powrotu do spokojnego życia. Niestety, głównych bohaterów czeka rozczarowanie. Ziemia stała się miejscem, w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie. Strawiona w czasie pożogi roi się od złych osobników. Grupie młodych ludzi przyjdzie stawić czoła kolejnej próbie. Podczas niej muszą być gotowi na wiele przykrych niespodzianek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA