REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Oglądacie "Świat w opałach"? To świetnie, bo serial dostał zielone światło na 2 sezon

"Świat w opałach" to tegoroczny produkt stacji HBO, w którym główne role grają Jack Black i Tim Robbins. Aktualnie emitowany jest pierwszy sezon produkcji, który łącznie ma mieć dziesięć odcinków. Przyjdzie nam jednak zobaczyć więcej epizodów, bo "Świat w opałach" dostał właśnie zielone światło na 2 sezon.

22.07.2015
10:48
Oglądacie "Świat w opałach"? Serial dostał zielone światło na 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Serial opowiada o konflikcie geopolitycznym, w który zamieszane są władze i wojsko Stanów Zjednoczonych oraz Pakistanu. Napięte relacje pomiędzy dwoma państwami, w które włączają się także inne kraje, zwiastują III wojnę światową. Zapobiec temu wydarzeniu muszą zarówno szeregowi pracownicy, znajdujący się na terenie Pakistanu oraz wysoko postawione osoby, wtajemniczone w najdrobniejsze szczegóły konfliktu.

świat w opałach 1
REKLAMA

Choć niektórzy narzekają, że serial cechuje się prostackim humorem, myślę, że należy go raczej nazwać dosadnym i bezpośrednim. "Świat w opałach" choć nie zastąpi "Doliny Krzemowej" jest serialem przyzwoitym. Pozytywnie wyróżnia się na tle aktualnych seriali komediowych. W tym gatunku naprawdę próżno szukać czegoś dobrego.

Recenzję pilotażowego odcinka "Świat w opałach" przeczytacie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA