REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Pamiętacie Olivię Annę Livki? Artystka wydaje kolejną płytę. W Sieci dostępny pierwszy singiel

Olivia Anna Livki to niemiecka piosenkarka polskiego pochodzenia, która w 2012 roku wydała album "The Name of This Girl Is". Artystkę kojarzyć możecie także z talent-show "Must Be The Music", w którym wstąpiła, choć nie dane było jej zwyciężyć programu. Mimo tego niepowodzenia Livki zdobyła serca wielu miłośników nurtu indie.

15.04.2015
13:13
Pamiętacie Olivię Annę Livki? Posłuchajcie Geek Power!
REKLAMA
REKLAMA

Do najpopularniejszych utworów piosenkarki należą Earth Moves oraz Abby Abby! , będący moim ulubionym kawałkiem artystki, do którego powstał świetny teledysk. Olivia Anna Livki jest - mimo młodego wieku - twórczynią dojrzałą i człowiekiem wielu talentów. Sama pisze teksty swoich piosenek, w trakcie swojego krótkiego życia zrealizowała już kilka filmów, a jeden z nich poświęcony Holocaustowi był wyświetlany na festiwalach i otrzymał nagrody podczas niemieckich pokazów.

REKLAMA

Livki jest autorką swoich teledysków do utworów Hologram oraz Girl vs. City. Oprócz śpiewania zajmuje się także grą na instrumentach. Potrafi grać na gitarze basowej oraz bębnach afrykańskich. Jej muzyka jest jedyna w swoim rodzaju, żywa, energiczna, pełna emocji. Nie inaczej jest z nowym singlem, Geek Power, zapowiadającym genialną płytę, do której będzie chciało się regularnie wracać, zarówno w domowym zaciszu jaki i podczas letnich wypadów za miasto. Jest moc!

Nowa płyta artystki będzie nosić tytuł "STRANGELIVV". Premiera albumu zaplanowana jest na 11 maja 2015 roku. Na razie możecie go oczekiwać, słuchając pierwszego krążka artystki on-line.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA