REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zdjęcia z planu Once Upon a Time in Hollywood. Quentin Tarantino przywołuje ducha lat 60.

Once Upon a Time in Hollywood już zapowiada się jako jeden z najgłośniejszych filmów przyszłego roku. Do sieci trafiły zdjęcia z planu filmu Quentina Tarantino. Reżyser świetnie odtworzył ulice lat 60.

25.07.2018
10:51
Zdjęcia z planu Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino
REKLAMA
REKLAMA

Quentin Tarantino przedstawi wydarzenia, które miały miejsce w sierpniu 1969 roku na przedmieściach Los Angeles. Do domu Sharon Tate i Romana Polańskiego włamała się tzw. Rodzina Charlesa Mansona, która brutalnie zamordowała ciężarną aktorkę oraz jej gości. Produkcja nie skupi się jednak bezpośrednio na tych postaciach, a na sąsiadach Tate.

Głównymi bohaterami mają być Rick Dalton oraz Cliff Booth, czyli była gwiazda westernów oraz jego dubler. Grane przez Leonardo DiCaprio oraz Brada Pitta postacie są sąsiadami Sharon Tate, w którą wcieli się Margot Robbie.

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu Once Upon a Time in Hollywood.

Widać na nich DiCaprio oraz Pitta, a także Ala Pacino. Dla legendarnego aktora będzie to pierwsza okazja do współpracy z Quentinem Tarantino.

Niedawno ekipa kręciła także sceny na słynnym Hollywood Boulevard. Jako że Once Upon a Time in Hollywood osadzone jest w latach 60., to miejsce wymagało pewnej przeróbki. Budynki przy dość sporym fragmencie ulicy zostały przemodelowane tak, by przypominały konstrukcje oraz witryny sklepowe z tamtego okresu. Portal JoBlo.com zaprezentował zdjęcia z planu.

Całość wygląda fantastycznie.

REKLAMA

Ekipa wykazała się dbałością o szczegóły, dobierając nie tylko odpowiednie stroje, ale także elementy sklepowych wystaw. Zwłaszcza, że idealnie dobrane akcesoria Kodaka czy menu restauracji raczej nie odegrają istotnej roli w filmie. Tarantino trudno jednak odmówić braku zaangażowania w budowaniu klimatu w swoich dziełach.

Oprócz wspomnianych aktorów w filmie zobaczymy także Damiana Lewisa, Burta Reynoldsa, Dakotę Fanning, Tima Rotha czy Jamesa Marsdena. Pierwotnie premierę filmu zaplanowano na 9 sierpnia 2019 roku, czyli 50. rocznicę zbrodni Mansona. Sprzeciwiła się temu siostra Sharon Tate, która zarzuciła Tarantino czerpanie zysków z tragedii jej rodziny. Ostatecznie Once Upon a Time in Hollywood ma trafić do kin 26 lipca przyszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA