REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Zobacz najbardziej romantyczną podróż w czasie w filmie "One-Minute Time Machine"

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdybyście mogli podróżować w czasie? Założę się, że tak. Nie tylko fani "Powrotu do przyszłości" snują takie wizje. W marzeniach o podróżowaniu w czasie najczęściej pojawiają się lata odległe. Chcielibyśmy zobaczyć, co wieki temu robili nasi przodkowie albo ruszyć w przyszłość i wiedzieć, jak świat będzie wyglądał za setki lat.

09.07.2015
10:22
Zobacz najbardziej romantyczną podróż w czasie w filmie "One-Minute Time Machine"
REKLAMA
REKLAMA

Niektórzy jednak, tak jak bohater filmu krótkometrażowego, "One-Minute Time Machine", choć mogą przenieść się w czasie, nie mają szansy ruszyć głęboko w przeszłość lub przyszłość. Jedyne, co jest mu dane, to odzyskać zaledwie minutę, może on bowiem wrócić się w czasie tylko o równe 60 sekund.

Przypomnijcie sobie "Efekt motyla" i uwierzcie, że ta minuta może zaważyć na całej przyszłości.

Główna postać "One-Minute Time Machine" wykorzystuje możliwość przenoszenia się w czasie do rzeczy, zdawałoby się, banalnej. Mężczyzna chce po prostu poderwać ładną kobietę i zamiast mieć jedną próbę, wybiera by mieć ich... wiele. Za każdym razem, kiedy nie udaje mu się zainteresować sobą dziewczyny, czy wręcz zraża ją do siebie, naciska magiczny przycisk i... może spróbować jeszcze raz.

REKLAMA

"One-Minute Time Machine" to zabawny film krótkometrażowy i chyba, oprócz pierwszej i trzeciej części "Powrotu do przyszłości", najbardziej romantyczny film flirtujący z tematyka sci-fi.

To kilkuminutowe wideo rozśmiesza i chwyta za serce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA