REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Muzyka

Lady Gaga, Elton John i Taylor Swift śpiewają dla służby zdrowia. Koncert One World: Together at Home już dzisiaj na antenie Canal+

Pracownicy służby zdrowia od kilku tygodni z wielką odwagą walczą z rozwijającą się pandemią koronawirusa. Specjalnie na ich cześć Światowa Organizacja Zdrowia zorganizuje dzisiaj wyjątkowy koncert pełen gwiazd światowej muzyki. W trakcie transmisji na Canal+ usłyszmy m.in. Lady Gagę, Taylor Swift, Eltona Johna i The Killers.

19.04.2020
13:00
one world together at home
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia koronawirusa to bez wątpienia najważniejszy temat ostatnich dwóch miesięcy. Wiele zostało już powiedziane na temat odpowiednich sposobów walki z rozprzestrzenianiem się choroby, trudnościach gospodarczych, wpływie na kulturę i psychikę ludzi czy edukację. Wiele osób zapomina jednak na co dzień, że członkowie służby zdrowia w Polsce i na świecie pracują w tym czasie ze zdwojonym wysiłkiem. Wszystko po to, żeby ograniczyć śmiertelność wirusa COVID-19.

Ich poświęcenie (kosztujące wielu lekarzy i pielęgniarzy zdrowie, a nawet życie) nie powinno pozostać bez odpowiedzi ze strony społeczeństwa. Specjalny wyraz wsparcia postanowiła dać Lady Gaga, która wraz ze Światową Organizacją Zdrowia zorganizuje jedyny w swoim rodzaju koncert.

„One World: Together at Home” to wydarzenie mające uhonorować i pomóc pracownikom opieki medycznej.

Nie chodzi tylko o wsparcie psychiczne. Koncert promuje zbiórkę pieniędzy na rzecz Rekreacyjnego Funduszu Solidarnościowego COVID-19 dla WHO, a także wspomoże lokalne i regionalne organizacje charytatywne zapewniające żywność, schronienie i opiekę zdrowotną osobom najbardziej potrzebującym. Transmisję z wydarzenia poprowadzą najpopularniejsi obecnie prowadzący amerykańskich talk showów: Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel i Stephen Colbert.

Oprócz Lady Gagi w projekt zaangażowała się ponad setka gwiazd muzyki, kina i przemysłu rozrywkowego m.in. Samuel L. Jackson, David i Victoria Beckham, Awkwafina, Common, Heidi Klum, Matthew McConaughey, Idris Elba, Stevie Wonder, Sarah Jessica Parker i wielu innych. W trakcie organizowanej za pomocą internetu imprezy wystąpią zaś tacy artyści jak: Andra Bocelli, Billie Eilish, Paul McCartney, Elton John, Eddie Vedder, Taylor Swift, Sam Smith, Shawn Mendes, J Balvin czy The Killers.

REKLAMA

Transmisję telewizyjną koncertów polscy widzowie będą mogli obejrzeć na antenie Canal+. Stacja zapowiedziała już, że w godzinach 20:00-1:00 otworzy pasmo dla wszystkich abonentów platformy i sieci kablowych. Osoby niemające dostępu do Canal+ będą mogły wysłuchać „One World: Together at Home” w internecie za pośrednictwem wielu różnorodnych platform. Chodzi m.in. o Amazon Prime Video, Apple, Facebook, Instagram, TIDAL, TuneIn, Twitch, Twitter, Yahoo czy YouTube.

Początek koncertu „One World: Together at Home” 19 kwietnia o 21:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA