REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun „Onward” od Pixara sprawi, że na nowo uwierzysz w magię otaczającego świata

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun animacji studia Pixar, „Onward”. Film opowiada o dwóch braciach, którzy wyruszają na poszukiwania pozostałości magii w świecie. Premiera filmu zaplanowana jest na 6 marca 2020.

31.05.2019
8:57
Onward - plakat nowego filmu Pixara
REKLAMA
REKLAMA

„Onward” – wyreżyserowany przez Dona Scanlona, który dał widzom „Uniwersytet Potworny” oraz film „Tracy” – osadzony jest w magicznej krainie, zamieszkałej przez mityczne stwory, jednak połączonej ze zdobyczami ludzkiej technologii.

Atmosfera filmu przypomina nieco mieszankę znaną ze „Zwierzogrodu” czy „Flinstonów”.

Dwaj bracia-elfowie po stracie ojca, wyruszają na „wielką i wspaniałą wyprawę”, aby sprawdzić, czy na świecie pozostała jeszcze jakaś prawdziwa magia, niewyparta przez technologiczne nowinki.

W obsadzie znaleźli się Tom Holland, Chris Pratt, Julie Dreyfus oraz Octavia Spencer. Już pierwsze zestawienie aktorów, znanych szerokiej publiczności ze swoich ról w Marvel Cinematic Universe, napawa optymizmem wobec nowego projektu.

Star Lord i Spider-Man w jednym filmie? To ma wielki potencjał komediowy.

Zwłaszcza, że zwiastun pokazuje, jak różne temperamenty posiadają obaj bracia, co na pewno wywoła masę humorystycznych sytuacji.

Portal Slash FIlm wspomina, że reżyser Don Scanclon podczas konferencji Disneya - D23 w 2017 roku, zdradził, iż film ma dla niego szczególne personalne znaczenie.

Gdy był młody, jego ojciec umarł. Widział jego zdjęcia i zapis ruchu na kasetach wideo, jednak on i jego brat nigdy nie mieli przyjemności usłyszeć jego głosu. Dopiero, gdy Scanlon był nastolatkiem, otrzymał kasetę magnetofonową, na której ktoś nagrał głos jego ojca. Jedynym, co można było usłyszeć na nagraniu, było proste: „Pa!”. Jednak dla reżysera i jego brata stanowiło to swoisty rodzaj magii – przytacza Ethan Anderton, autor artykułu.

Wedle słów samego reżysera, to właśnie stanowiło bazę dla prac nad scenariuszem. Warto podkreślić, że obraz nazywa się „Onward”, czyli „Do Przodu”, więc możemy spodziewać się, że wyprawa braci prowadzić będzie też do odnalezienia sposobu na ruszenie ze swoim życiem po stracie najbliższej osoby. To, jak wiemy, kombinacja, którą Pixar opanował do perfekcji.

REKLAMA

Już czuję ten śmiech przez łzy, który towarzyszyć będzie seansowi.

Film wejdzie do światowych kin 6 marca 2020.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA