REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Muzyka

Objawienie rocka i kumpel Kanye Westa. Znamy pierwsze gwiazdy Open'er Festival 2019

Organizatorzy odsłonili pierwsze karty dotyczące kolejnej już edycji Open'er Festival. Poznaliśmy pierwszych headlinerów wydarzenia i chyba powinniście pospieszyć się z kupnem biletów, bo teraz ich sprzedaż najpewniej podskoczy.

22.11.2018
12:34
opener 2019 headlinerzy
REKLAMA
REKLAMA

W 2019 roku festiwal potrwa od środy do soboty w dniach 3-6 lipca. Zwyczajowo impreza odbędzie się na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Wykonawcy, którzy zaprezentują się w tym terminie, będą nam dawkowani stopniowo. Jednak pierwsze ogłoszenia z pewnością zaspokoją na jakiś czas naszą ciekawość.

Kto zagra na Open'er Festival 2019?

Travis Scott

Jedno z najgłośniejszych nazwisk na rapowej scenie. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 16 lat, wrzucając autorskie beaty na MySpace. W końcu na jego twórczość zwracają uwagę m.in. Kanye West czy T.I. Travis nagrywał już z takimi sławami, jak 2Chainz, Drake, Meek Mill, Theophilus London, The Weeknd, Justin Bieber, Wale czy A$AP Ferg. Jego debiutancki album zadebiutował na 3. miejscu listy sprzedaży Billboardu oraz na szczycie kategorii Top Rap Albums.

Greta Van Fleet

Gdyby zespół Led Zeppelin wciąż istniał, brzmiałby jak Greta Van Fleet. Istne objawienie dwóch ostatnich lat na rockowej scenie. Zespół w swojej twórczości odwołuje się do gitarowego grania lat 70., zaś wokalista kapeli, Josh Kiszka, brzmi niemal identycznie, jak Robert Plant. Ostatnim wydawnictwem grupy jest pochodzący z tego roku album Anthem Of The Peaceful Army.

The 1975

The 1975 to art-popowy kwartet z Manchesteru. Międzynarodowej publiczności zespół dał się poznać m.in. na wspólnej trasie z Two Door Cinema Club czy podczas występów na festiwalu SXSW. Na swoim koncie The 1975 mają dotychczas trzy EP-ki: Facedown, Sex i Music For Cars, bardzo dobrze przyjęty imienny longplay oraz płytę I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful yet So Unaware of It.

Bilety na Open'er Festival 2019.

Obecnie w sprzedaży znajdują się bilety typu Early Bird. Można je nabywać do 17 grudnia lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Pula karnetów Early Bird wynosi minimum 10 000 sztuk. Oto jak prezentuje się ich cennik:

 • karnet 4 dni + pole namiotowe - 619 zł
 • karnet 4 dni - 519 zł
 • karnet weekendowy (piątek + sobota) - 399 zł
 • karnet weekendowy (piątek + sobota) + pole namiotowe - 469 zł
REKLAMA

Następnie, od 18 grudnia lub wcześniej w przypadku wyczerpania puli Early Bird, trafią bilety Regular. Będzie je można nabyć do 10 czerwca 2019 roku lub, ponownie, do wyczerpania puli biletów. Oto cennik:

 • karnet 4 dni + pole namiotowe - 699 zł
 • karnet 4 dni - 599 zł
 • karnet weekendowy (piątek + sobota) - 419 zł
 • karnet weekendowy (piątek + sobota) + pole namiotowe - 489 zł
 • bilety jednodniowe - 279 zł
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA