REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

No to poskakane. Open'er ewakuowany przez burze na Pomorzu!

Dwa odwołane Open'ery z rzędu to za mało - również w 2022 roku miłośnikom festiwalu w Gdyni nie dane jest pobawić się na wyczekiwanych koncertach. Ze względu na potężne burze na Pomorzu zarządzono ewakuację.

01.07.2022
20:49
opener 2022 odwołany ewakuacja gdynia burze festiwal
REKLAMA

O godzinie 19:30 organizatorzy Open'er Festival 2022 musieli odwołać koncerty i zarządzić ewakuację - telebimy i głośniki nadały komunikat z prośbą o zachowanie spokoju i skierowanie się do najbliższego wyjścia. Wszystko za sprawą przechodzących przez Pomorze burz, którym towarzyszą potężne porywy wiatru i ulewy. Jak podaje TVN24, organizator imprezy podkreślił, że odwołanie nie jest ostateczne i cała ekipa zamierza wznowić festiwal jak najszybciej będzie to możliwe - czyli wtedy, kiedy pozwolą na to warunki pogodowe. Uczestnicy mają otrzymać wszelkie informacje za pośrednictwem apki lub social mediów.

REKLAMA
Open'er - ewakuacja

Open'er odwołany do momentu poprawy pogody

REKLAMA

Ostrzeżenia drugiego czy nawet trzeciego (maksymalnego) stopnia zostały wydane we wszystkich województwach (wyjąwszy północno-wschodnią część Polski). Rządowe Centrum Bezpieczeństwa informowało już jakiś czas temu w social mediach, że dziś w nocy czekają nas burze z gradem, silne opady i porywy wiatru - większość z was powinna dostać także SMS-y z ostrzeżeniem. Pogodowy alert został wystosowany również przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Istutut Badawczy. Najgorzej ma być właśnie nad morzem.

Podobno załamanie pogody jest chwilowe i do poprawy ma dojść już jutro - temperatura nieco spadnie (co chyba nikomu nie przeszkadza) i wszystko się ustabilizuje. Openerowicze powinni być zatem spokojni o bezpieczeństwo jutrzejszych koncertów. Słuchacze, dla których nieobecność Doja Cat czy The Chemical Brothers to najgorsze, co może się wydarzyć, teraz muszą czuć się perfidnie oszukani przez los. Póki co pozostaje im czekać, jak sytuację z odwołanymi koncertami rozwiążą organizatorzy, jeśli faktycznie dopiero jutro będą mogli wznowić imprezę.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

Open'er 2022
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA