REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Opowieść podręcznej” powróci już za kilka dni. Nowa zapowiedź podkręca atmosferę oczekiwania

Miłośnicy serialu „Opowieść podręcznej” lada dzień poznają kolejny rozdział historii walki z opresyjnym systemem. W nocy w sieci pojawił się nowy teaser 4. sezonu produkcji.

26.04.2021
17:31
opowieść podręcznej 4 sezon teaser hbo go
REKLAMA

Podczas 93. ceremonii rozdania Oscarów nieoczekiwanie wyemitowano nowy teaser zapowiadający 4. sezon serialu „Opowieść podręcznej”. Akcja produkcji rozgrywa się w alternatywnej, dystopijnej rzeczywistości: to niedaleka przyszłość, w której rządzą mężczyźni i religijni fundamentaliści. Zadaniem tytułowych podręcznych jest przedłużenie gatunku, czyli urodzenie jak największej liczby dzieci.

REKLAMA

Początkowo serial był adaptacją powieści Margaret Atwood, jednak później scenarzyści podążyli swoją drogą, rozwijając historię. W długo wyczekiwanym 4. sezonie June (Elisabeth Moss), główna bohaterka, znajduje się w samym środku wojny i obejmuje przywództwo nad buntowniczkami z Gileadu. Państwo terroru zacznie chylić się ku upadkowi: ta seria ma być pierwszą, w której „wolność zapuści korzenie” (dokładnie tak brzmi hasło przewodnie nadchodzących epizodów).

Świeżutki teaser 4. sezonu „Opowieści podręcznej” zapowiada walkę o sprawiedliwość:

Do swoich ról powrócili m.in. Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel czy Ann Dowd; wszyscy nominowani do nagród i nagradzani za swoje kreacje w serialu.

REKLAMA

Premiera czwartego sezonu „Opowieści podręcznej” w Polsce będzie miała miejsce 29 kwietnia w HBO GO. 30 kwietnia pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na antenie HBO.

Premiera w USA odbędzie się 28 kwietnia na platformie Hulu.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA