REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Bądź posłuszna, zamknij usta“ - Hulu prowokuje zwiastunem Opowieści podręcznej

Mocny. Kontrowersyjny. Stanowiący ostrzeżenie dla współczesnego społeczeństwa. Mówiący o tym, że nic nie jest dane raz na zawsze. Serial Opowieść podręcznej to jedna z najlepszych produkcji Hulu ostatnich lat. Platforma VoD postanowiła przypomnieć o drugim sezonie swojej produkcji.

09.03.2018
8:59
Hulu prowokuje trailerem serialu Opowieść podręcznej
REKLAMA
REKLAMA

Noś sukienkę. Zamknij usta. Bądź dobrą dziewczyną.“ Hulu prowokuje w ten sposób swoich fanów, przypominając o zbliżającej się premierze drugiego sezonu serialu Opowieść podręcznej. W moim odczuciu jednego z najważniejszych dzieł współczesnej umasowionej kultury telewizyjnej, jakie można zobaczyć.

Nowy zwiastun serialu Opowieści podręcznej ma jedno zadanie - wkurzyć.

Najlepiej pokazuje to głos głównej bohaterki, która w drugiej połowie materiału reklamowego wygłasza zdanie, które można przełożyć (unikając poważnych wulgaryzmów) na „co do ciężkiej cholery?!“. Dokładnie taką samą reakcję na zwiastun może mieć każdy, kto nie widział jeszcze pierwszego sezonu produkcji. Jeżeli znajdujesz się w tym gronie, koniecznie trzeba to zmienić. Tytuł od Hulu jest naprawdę unikalny.

REKLAMA

W Polsce wyłączność na Opowieść podręcznej posiada Showmax. To właśnie na tej platformie VoD obejrzymy drugi sezon dystopijnej produkcji. Nowa seria ma swoją światową premierę już 25 kwietnia 2018 r. W tym samym czasie albo niedługo potem odcinkową produkcję będzie można obejrzeć w bibliotece polskiego usługodawcy VoD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA