REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Najgorsze dopiero przed nami. „Opowieść podręcznej” wróciła z nowymi odcinkami na HBO GO

Już dziś na platformie streamingowej HBO GO zobaczymy trzy pierwsze odcinki nowego, trzeciego sezonu serialu „Opowieść podręcznej”.

06.06.2019
10:23
Opowieść podręcznej 3 wylądowała na HBO GO
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja Hulu, bazująca na powieści Margaret Atwood o tym samym tytule, opowiada historię kobiety, która w wyniku dramatycznych wydarzeń znalazła się w sytuacji bez wyjścia. Żyje w Gileadzie, państwie powstałym na zgliszczach Stanów Zjednoczonych.

„Opowieść podręcznej”, zaraz po swojej premierze, szturmem zaskarbiła sobie serca fanów i krytyków, zyskując pięć nominacji do Złotych Globów (dwie wygrane) i aż 32 nagród Emmy (11 wygranych) oraz inne liczne nagrody.

Widzowie chwalili emocjonalny wydźwięk historii oraz jego społeczno-polityczny wymiar.

Drugi sezon produkcji nie bazował już na powieści Atwood i spotkał się z mieszaną reakcją publiczności. Nowe odcinki kontynuują historię, po dramatycznych zdarzeniach z finału zeszłorocznego sezonu, który sprawił, że ludzie zaczęli drapać się po głowach, próbując zrozumieć motywacje głównej bohaterki.

W niedawnej rozmowie z Vanity Fair odtwórczyni głównej roli, Elizabeth Moss, śmiała się, że:

Jeśli widzowie do tej pory kwestionowali wybory June, muszą szykować się na nie lada przejażdżkę. W nowej serii na pewno dokona takich, które zrodzą kolejne pytania.

„Opowieść podręcznej” nie unika bowiem trudnych pytań i nieszablonowych odpowiedzi, próbując w jak najszerszy sposób odpowiedzieć sobie na pytanie, w jaki sposób jednostka może żyć w opresyjnym systemie. Nowe odcinki na pewno nie raz podniosą ciśnienie widzowi, gdy po raz kolejny będzie musiał stawić czoła niemożliwym dylematom.

REKLAMA

Dziś na platformie HBO GO wylądowały trzy odcinki, kolejne pojawiać się będą co tydzień, poczynając od 13 czerwca.

Serial dostępny będzie też na regularnym kanale telewizyjnym HBO. Premiera pierwszych dwóch odcinków w niedzielę 16 czerwca o 20:10, kolejne co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA