REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nagraj film smartfonem i zgarnij 10 tysięcy złotych. Konkurs od OPPO i Festiwalu Nowe Horyzonty

Młodzi twórcy, aspirujący filmowcy, miłośnicy kina i wszystkie osoby kreatywne: OPPO i Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty przygotowali dla was coś naprawdę fajnego. Mowa o konkursie, w którym możecie się wykazać, zgarnąć trochę kasy i podzielić się z ludźmi waszą twórczością.

12.05.2021
17:00
oppo nowe horyzonty konkurs nagraj film smartfon
REKLAMA

Konkurs „Film Your Story” rusza już dziś (12.05) i choć może się wydawać, że skierowany jest głównie do aspirujących filmowych twórców, w istocie nie posiada żadnych ograniczeń. Poza, rzecz jasna, waszą kreatywnością.

REKLAMA

Konkurs „Film Your Story”: o co chodzi?

To proste, po pierwsze: potrzebujesz pomysłu na krótki film. W pierwszym etapie do 25 maja musicie przesłać organizatorom swój pomysł na krótki metraż, który będzie możliwy do zrealizowania udostępnionym wam smartfonem OPPO Reno5 5G. Koncept może mieć formę scenariusza, skryptu, storyboardu, prezentacji — nieistotne. Organizatorzy podkreślają, że liczą się kreatywność i otwarta głowa.

Jury konkursowe wybierze 15 pomysłów. W drugim etapie ich twórcy otrzymają smartfony OPPO Reno5 5G, za pomocą których zrealizują swoje koncepcje. Autor lub autorka, czy autorzy (bo do konkursu można zgłaszać się zespołowo) najlepszego nagrania, zrealizują na bazie pierwotnego pomysłu profesjonalną etiudę filmową pod mentorską opieką filmowych ekspertów. Jej premiera odbędzie się 21 sierpnia, podczas Gali Zamknięcia 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty. Również podczas tej gali, twórca lub twórcy otrzymają nagrodę główną: grant od firmy OPPO na kwotę 10 000 zł.

Nadesłane pomysły, a następnie finałowe nagrania, będzie oceniać jury złożone z ekspertów i entuzjastów filmu. W jego skład wchodzą, m.in.: Roman Gutek (prezes Stowarzyszenia Nowe Horyzonty i założyciel MFF Nowe Horyzonty), Marcin Pieńkowski (dyrektor festiwalu i dyrektor artystyczny MFF Nowe Horyzonty), Mo Zhang (Brand Menedżerka OPPO w Polsce), Marcin Prokop (dziennikarz związany przez lata z filmem i muzyką, ambasador marki OPPO w Polsce) oraz Michał Wilczewski (fotograf i influencer znany jako Wujaszek Liestyle).

REKLAMA

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Powodzenia!

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA