REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Orange Is the New Black” ogłasza datę finałowego sezonu w humorystycznym wideo. Dziewczyny powrócą w wakacje

Orange Is the New Black” powraca na Netfliksa z finałowym, 7. sezonem. Los bohaterek został przypieczętowanym najnowszym zwiastunem.

22.05.2019
18:04
"Orange is the new black", 7 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Historia Piper Chapman i pozostałych więźniarek kończy się po siedmiu sezonach. Serial stworzony przez Jenji Kohan w 2013 roku był najdłużej emitowaną produkcją z logiem Netflix Original w ofercie serwisu. Fabuła, bazująca na książce „Orange Is the New Black: My Year in a Woman’s Prison” autorstwa Piper Kerman, już dawno wykroczyła poza pierwotną opowieść, racząc nas dalszymi losami głównej bohaterki.

Orange is the new black - 7 sezon

Teraz dostaniemy jeszcze 12 odcinków, zamykających całą opowieść. Warto zaznaczyć, że aktorki już teraz w wywiadach uczulają widzów, że:

Happy endu nie będzie.

Kate Mulgrew, odtwórczyni Red, zdradziła jednak, że takie rozegranie spraw ma najwięcej sensu. Aktorka zdaje sobie sprawę, że sytuacja jej bohaterki, jest trudna, ale też wie, że:

Takie rzeczy dzieją się z kobietami w moim typie, w takich warunkach. Jenji Kohan szuka prawdy i na swój sposób próbuje pokazać w autentyczny sposób to, co dzieje się w więzieniu.

Najnowszy zwiastun w zasadzie nie zdradza nic z dalszej fabuły serialu, będąc raczej sprytnie poprowadzonym, musicalowym materiałem behind the scenes, w którym podążamy za aktorkami, przechadzającymi się po planie.

Co jednak wiemy o najnowszej serii?

Na razie Netflix zdradza tylko, że :

W ostatnim sezonie dziewczyny z Litchfield wspólnie dochodzą do wniosku, że więzienie odmieniło ich życie na zawsze.

To dość ogólny wniosek, który był prawdziwy także w poprzednich sezonach produkcji. Co jednak ma dziać się w najnowszych odcinkach? Piper będzie próbować odnaleźć się z powrotem na wolności, ale jak widać po promocyjnych zdjęciach, będzie niezwykle zagubiona.

Pobyt w więzieniu w jakimś stopniu unormował jej życie, które teraz ponownie wydaje się pełne chaosu.

7 sezon Orange is the new black z datą premiery

Z kolei wydarzenia w Maksie stają się coraz bardziej dramatyczne. Dość powiedzieć, że Netflix nazywa życie w placówce „jeszcze bardziej skorumpowanym i niesprawiedliwym” niż dotychczas. Przyjaźnie stają pod znakiem zapytania, a pogoń za marzeniami (i narkotykami) staje się jeszcze trudniejsza. Na dodatek nawet Gloria będzie musiała zmierzyć się z brutalną prawdą o nowym strumieniu zysków Polyconu, co doprowadzi ją do skrajnej sytuacji.

REKLAMA

Jedno jest pewne – serial być może się kończy, ale finałowe odcinki na pewno zapamiętamy na długo.

Najnowszy i ostatni sezon serialu „Orange is The New Black” trafi na platformę Netflix już 26 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA