REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale /
 4. VOD

„Orange Is the New Black”, francuski komedio-horror i inne nowości Netfliksa. Sprawdzamy, co obejrzeć po pracy

Piątek, piąteczek, piątunio - taki okrzyk pada właśnie w wielu biurach w całej Polsce. Ludzie wyjdą z pracy, po czym pewnie zasiądą do Netfliksa, aby odpocząć po całym tygodniu.

26.07.2019
9:22
Orange is the New Black Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Przyglądamy się nowościom dostępnym od dzisiaj na platformie.

Co obejrzeć po pracy? Sprawdź najciekawsze premiery na Netfliksie:

Ostatni sezon popularnego serialu Netfliksa o grupie więźniarek z Litchielfd. Nowa seria opowie o tym, jak Piper odnajduje się na wolności, jak przyjaźń Taystee i Cindy wystawiona jest na próbę, a Gloria odkryje tajemniczy spisek. W finałowych odcinkach czeka nas jeszcze parę niespodzianek, a twórcy zapowiedzieli słodko-gorzkie rozstanie z ulubionymi postaciami.

Siódmy sezon już dostępny na platformie Netflix.

Ostre siatkarki

Francuski komedio-horror o grupie siatkarek, które podczas wyprawy na zawody, zbaczają z drogi i znajdują się w tajemniczym lesie. Tam zostają napadnięte przez groźną grupę bandytów. Dobrze, że dziewczyny potrafią się bronić i nie przebierają w środkach.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Boi

Wożący chińskich biznesmenów po Barcelonie szofer zaczyna przeżywać własną przygodę. Sęk tkwi w tym, że nie jest wcale pewny, że wydarzenia, których jest uczestnikiem dzieją się naprawdę, czy tylko w jego głowie.

Film już dostępny na Netflix.

Słodkie szaleństwo: sezon 2

Drugi sezon popularnego reality show Netfiksa, w którym młodzi kucharze przygotowują wypieki i inne słodkości pod wielką presją czasu. Uczestnicy łączą się w drużyny, a stawką jest 10 tys. dolarów. O drugim sezonie mówiło się już kilka dni po premierze pierwszego i oto jest.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Pełna lista nowości:

 • Orange Is the New Black: sezon 7
 • My First First Love: Sezon 2
 • Słodkie szaleństwo: Sezon 2
 • Boi
 • Ostre siatkarki
 • Syn
 • Fatalna czarownica: Sezon 3
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA