REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Orange Warsaw Festival 2020 przełożony z powodu koronawirusa. Jest nowa data imprezy

W tym roku fani muzyki nie mają powodów do radości. Odwołano już mnóstwo wydarzeń. Teraz dołączył do nich jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce – Orange Warsaw Festival. Impreza odbędzie się w nowym, odległym terminie.

17.04.2020
13:33
Orange Warsaw Festival koronawirus
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż cieszymy się, że rząd powoli rezygnuje z wprowadzony ze względu na koronawirusa obostrzeń, to jeszcze nie jest czas, aby świętować. W końcu lista odwołanych wydarzeń ciągle się powiększa. Teraz można do niej dopisać Orange Warsaw Festival. Organizatorzy poinformowali w swoich mediach społecznościowych, że impreza w tym roku się nie odbędzie.

Orange Warsaw Festival przełożony.

Orange Warsaw Festival miało odbyć się w dniach 5-6 czerwca. Gwiazdą imprezy miała być Camilla Cabello. Prócz niej miłośnicy imprezy szykowali się na występy Tylera, The Creatora, 5SOS czy Young Thuga. Niestety wydarzenia w tym roku nie będzie. Ale jeśli już macie kupione bilety, nie zwracajcie ich.

Orange Warsaw Festival – co z biletami?

Jak czytamy w poście na facebookowym fanpage'u, wszystkie bilety zachowują ważność i gwarantują udział w kolejnej edycji wydarzenia w najniższej, możliwej cenie.

REKLAMA

Bilety na przyszłoroczną edycję wydarzenia będzie można nabywać już od 1 czerwca. Nie wiadomo jednak jeszcze kto na niej wystąpi. Organizatorzy zapewniają, że duża część tegorocznego programu powróci w przyszłym roku, a do tego pojawi się sporo nowych artystów. Pierwsze nazwiska zostaną ogłoszone już niedługo.

Nowa datę Orange Warsaw Festival organizatorzy wyznaczyli na 4-5 czerwca 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA