REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Orlando Bloom powróci do "Piratów z Karaibów"

Podczas zakończonego już D23 Expo zaprezentowano - nareszcie - pierwsze od dawna konkretne informacje na temat piątej odsłony "Piratów z Karaibów", zatytułowanej "Dead Men Tell No Tales". Fanów serii z całą pewnością ucieszy fakt, że w obsadzie po raz kolejny znajdzie się Orlando Bloom.

17.08.2015
10:16
Orlando Bloom powróci do Piratów z Karaibów
REKLAMA
REKLAMA

Orlando Bloom ponownie wcieli się w postać Willa Turnera. Turner, podobnie jak jego żona, Elizabeth Swann, grana przez Keirę Knightley, nie wystąpili w czwartej odsłonie "Piratów z Karaibów". Choć plotki o ich powrocie w piątek części mogliśmy usłyszeć już dawno, dopiero teraz uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie. Jeśli chodzi o Willa, rzecz jest już przesądzona, cały czas jednak ważą się losy Elizabeth.

keira knightley piraci z karaibów

Nie mamy pewności, czy Swann pojawi się w "Dead Men Tell No Tales", a nawet jeżeli do tego dojdzie, to prawdopodobne jest, że w tej roli nie zobaczymy Keiry Knightley. Aktorka ponoć nie jest zainteresowana udziałem w tym filmie i Disney od jakiegoś czasu szuka jej zastępczyni. Przed paroma miesiącami mówiło się, że jej miejsce może zająć inna Brytyjka, Kaya Scodelario ("Więzień labiryntu", "Kumple").

REKLAMA

W "Piratach z Karaibów 5" zobaczymy za to Johnny'ego Deppa, czyli Kapitana Jacka Sparrowa oraz Geoffrey'a Rusha jako kapitana Hectora Barbossę. Premiera "Dead Men Tell No Tales" zapowiedziana jest na lipiec 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA