REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Ostateczna operacja to film o polowaniu na nazistów. Obejrzycie go już dzisiaj na Netfliksie

Trudny, ale bardzo emocjonujący, temat. Świetni, bardzo znani aktorzy i fakt, że film Ostateczna operacja obejrzycie w serwisie Netflix. Trudno się nie skusić.

03.10.2018
9:06
Ostateczna operacja netflix
REKLAMA
REKLAMA

Ostateczna operacja jest filmem opartym na faktach. Opowie o agencie Mossadu, który w latach 60. XX wieku miał schwytać Adolfa Eichmanna, nazistowskiego zbrodniarza, który był jednym z architektów zagłady Żydów w czasie II wojny światowej. Historia opowie jego schwytaniu. Agent Mossadu, Peter Malkin, dostał się do Argentyny, aby dopaść Eichmanna. Nie będzie spoilerem, jeśli dodam, że mu się to udało.

Główną rolę zagra Oscar Isaac.

Możecie go znać Anihilacji, która swoją premierę również miała w serwisie Netflix, z Gwiezdnych wojen, gdzie wcieli się w Poe Damerona, a także z X-Men: Apocalypse, gdzie zagrał głównego przeciwnika mutantów, czyli w Apokalipsa właśnie.

Adolfa Eichmanna zagra Ben Kingsley, o którego dorobku aktorskim można mówić godzinami. Ja ograniczę się jednak do wymieniania Dyktatora, Wyspy Tajemnic i Listy Schindlera. Obok tej dwójki znakomitych aktorów na ekranie pojawią się m. in. Mélanie Laurent, Nick Kroll,Michael Aronov. Obraz nakręcił Chris Weitz, który współpracował przy scenariuszu filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie i Złoty kompas, a jako reżyser pracował m. in. nad filmem Lepsze życie.

REKLAMA

Film Ostateczna operacja obejrzycie już dzisiaj w serwisie Netflix.

Oczekiwania w stosunku do filmu mam duże. Historia schwytania Eichmanna i przewiezienia go do Izraela, to nie tylko opowieść na szpiegowski film. To również historia niesamowitej determinacji w rozliczaniu zbrodniarzy z czasów II wojny światowej. Mam nadzieję, że tym razem Netfliksowi się uda.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA