REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ostateczny zwiastun filmu "Ostatnia rodzina". Będzie hit?

Dystrybutor filmu "Ostatnia rodzina", Kino Świat, udostępnił na swoim kanale na YouTube ostateczny zwiastun produkcji. Widowisko zapowiada się znakomicie, ale czy sprosta oczekiwaniom? 

06.09.2016
11:05
Ostateczny zwiastun filmu Ostatnia rodzina. Będzie hit?
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze recenzje - zarówno polskie, jak i zagraniczne - napawają optymizmem. Zdaniem większości krytyków, to bardzo dobry film z mistrzowskimi kreacjami aktorskimi (Andrzej Seweryn zdążył już dostać nagrodę dla Najlepszego Aktora na międzynarodowym festiwalu filmowym w Locarno). Wielu widzów niecierpliwie wyczekuje premiery, choć nie brak też i osób, podchodzących do "Ostatniej rodziny" z dystansem. Obawy wzbudza między innymi ubarwienie życiorysów Beksińskich. Zwiastun prezentuje się naprawdę dobrze i szczerze mówiąc - już nie mogę się doczekać premiery.

"Ostatnia rodzina" to fabularna opowieść o familii Beksińskich - Zdzisławie, Zofii i Tomaszu. Fabuła filmu ma się skupić na tzw. warszawskim okresie życia malarza Zdzisława Beksińskiego i jego trudnych relacjach z synem. Tomasz, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tłumacz, wykazuje obsesyjne zainteresowanie samobójstwem. Akcja rozgrywać się będzie na przestrzeni 28 lat – od przeprowadzki z Sanoka w 1977 roku do Warszawy do tragicznej śmierci artysty w 2005 roku.

ostatnia rodzina
REKLAMA

W rolę Zdzisława Beskińskiego wciela się Andrzej Seweryn, a w jego syna, Tomka Beskińskiego i Dawid Ogrodnik. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Aleksandrę Konieczną, Andrzeja Chyrę i Magdalenę Boczarską. Reżyseruje Jan P. Matuszyński, scenariusz napisał Robert Bolesto.

Kinowa premiera filmu „Ostatnia rodzina” zaplanowana jest na 30 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA