REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Ostatni BookRage w tym roku: Magowie i Barbarzyńcy

Wczoraj, w godzinach wieczornych, z okazji CyberPoniedziałku, udostępniony został ostatni tegoroczny BookRage - pakiet e-booków, o którego cenie decyduje kupujący. Tym razem organizatorzy akcji postanowili na powieści fantasy. 

02.12.2014
9:55
Ostatni BookRage w tym roku: Magowie i Barbarzyńcy
REKLAMA

W aktualnym pakiecie znajduje się sześć książek w formie elektronicznej, z czego aż cztery napisane zostało przez rodzimych autorów. Jak zwykle mamy też trzy progi płatności - cztery e-booki otrzymamy za wpłatę o dowolnej wysokości, jeden za przekroczenie średniej (aktualnie ok. 22 zł) i ostatni jeżeli zapłacimy minimum 25 zł. Co wchodzi w skład nowego BookRage?

REKLAMA
  • "Odnaleźć swą drogę", Aleksandra Ruda
  • "Głos Boga", Jacek Sobota
  • "W czwartym wymiarze", Antoni Lange
  • "Dom Wschodzącego Słońca", Aleksandra Janusz
  • "Tarcza Szerni", Feliks W. Kres
  • "Conan Barbarzyńca. Tom I", Robert E. Howard
bookrage

Sporo interesujących pozycji, mieszanka klasyki i współczesnej prozy. Przy okazji świetna wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Roberta Howarda - organizatorzy BookRage zapowiedzieli na swoim profilu na Facebooku, że w przyszłości planują wydanie całego cyklu o Conanie oraz innych utworów tego pisarza.

REKLAMA

Ostatni BookRage w tym roku będzie dostępny do wtorku, 16.12. Dotychczas pakiet kupiło przeszło 540 osób, wpłacając łącznie 12 tys. złotych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA