REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Filmowa seria powinna kończyć się z przytupem. Zobaczcie plakat do filmu Ostatnie Rekinado: Ząb czasu

Niektóre filmy są tak złe, że aż przez to genialne. Cykl Rekinado od lat przyciąga setki tysięcy fanów do ekranów, by ci mogli podziwiać wylewającą się z nich radosną głupotę. Ostatni film z serii prawdopodobnie przebije wszystko, co widzieliśmy do tej pory.

31.07.2018
15:41
ostatnie rekinado: ząb czasu plakat
REKLAMA
REKLAMA

Jak można nie kochać filmu, którego fabuła ma fundament w postaci groźnego tornado przenoszącego w powietrzu krwiożercze rekiny? No właśnie – to niemożliwe. Od tych filmów po prostu nie da się odwrócić wzroku. Nie można też pozostać obojętnym na kreatywność i wyobraźnię filmowców odpowiedzialnych za tę serię wiekopomnych dzieł.

Trzeba jednak wiedzieć, kiedy zejść ze sceny i nawet twórcy Rekinado wiedzą, że na rynku jest ograniczona ilość pieniędzy, które można zgarnąć za filmowe głupie żarty. Seria jest już z nami od 2013 roku, a jej szósta odsłona będzie ostatnią. Wytwórnia odpowiedzialna za film właśnie zademonstrowała do niego plakat. Ten sugeruje to samo, co wcześniej podpowiadał tytuł filmu: będą podróże w czasie!

Plakat do Ostatnie Rekinado: Ząb czasu zdradza część fabuły. Będą kowboje, rycerze, dinozaury i podróże w czasie.

ostatnie rekinado: ząb czasu plakat class="wp-image-188089"

Na plakacie widzimy uzbrojonego w piłę mechaniczną Fina (w tej roli Ian Ziering). Obok stoi w kowbojskim stroju April (Tara Ried), zaś po drugiej stronie Nova (Cassie Scerbo) w średniowiecznej zbroi. Za nimi widać zamek i dinozaury. Czyż to nie piękne?

REKLAMA

To oznacza, że Rekinado straszyć będzie nie tylko w czasach współczesnych, ale również w średniowieczu i na dzikim zachodzie. Mimo wielkich ambicji, jakie sugeruje plakat, film nadal będzie dysponował niewielkim budżetem. Prawdopodobnie by filmowcom nie przyszło do głowy wpakowanie do niego realistycznie wyglądających efektów specjalnych – to by przecież popsuło dzieło jako całość.

Film pojawi się 19 sierpnia na antenie SyFy. Jeszcze nie wiemy, kiedy będzie można go oficjalnie obejrzeć na terenie naszego kraju. Podejrzewam, że prędzej czy później któryś z dystrybutorów lub usługodawców VoD udostępni u nas ten film legalnie. Liczna grupa fanów już czeka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA