REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Dzisiaj Biały Wilk wrócił nie tylko z nową grą, ale również audiobookiem w Audiotece. Nareszcie!

Do dzisiaj próżno było szukać audiobooków traktujących o Wiedźminie na czołowych platformach z „czytanymi książkami”. To nareszcie się zmienia. Wraz z premierą DLC Krew i Wino, Biały Wilk zawitał również do Audioteki.

31.05.2016
21:08
Ostanie Życzenie - Audiobooki z Wiedźminem już w Audiotece
REKLAMA
REKLAMA

To właśnie w Audiotece można nabyć pierwszą opowieść o Wiedźminie autorstwa Sapkowskiego. Pochodząca z tomu „Ostatnie Życzenie” przygoda pierwotnie ukazała się na łamach czasopisma Fantastyka. Dzisiaj stanowi doskonały wstęp do historii Geralta z Rivii. Jeżeli jesteście jednymi z tych fanów Wilka, którzy najpierw sięgnęli po gry, a dopiero teraz zastanawiają się nad książkami - lepiej nie mogliście trafić.

Wiedźmiński audiobook "Ostatnie Życzenie" trwa ponad godzinę i kosztuje 15 złotych.

Geraltowi z Rivii głosu użycza Krzysztof Banaszyk. Anna Dereszowska to Yennefer, a Sławomir Placek wciela się w Jaskra. Całość w kapitalny sposób spaja Krzysztof Gosztyła, służący nam za lektora. Jego wybór to strzał w dziesiątkę i zdaje się najmocniejszy punkt całego audiobooka.

REKLAMA
Zrzut ekranu 2016-05-31 o 17.29.39 class="wp-image-70274"

Włodarze Audioteki obiecują, że kolejne przygody Białego Wilka będą ukazywać się na tej platformie regularnie. Nowe opowiadanie będziemy dostawać co miesiąc. Marne to pocieszenie, biorąc pod uwagę koniec rewelacyjnej gry wideo, ale trzeba cieszyć się również z rzeczy drobnych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA