REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy zwiastun serialu "Outcast" od Roberta Kirkmana jest znakomity

Każdy kolejny zwiastun "Outcast" - kolejnego serialu, opartego na komiksowej serii stworzonej przez Roberta Kirkmana - prezentuje się bardziej okazale od poprzedniego. A że już pierwszy był naprawdę niezły, jest spora szansa, że doczekamy się naprawdę mocnej produkcji. 

10.05.2016
11:40
Nowy zwiastun serialu „Outcast” od Roberta Kirkmana jest znakomity
REKLAMA
REKLAMA

"Outcast" to komiksowa seria autorstwa Roberta Kirkmana, znanego między innymi ze stworzenia "The Walking Dead". Jej głównym bohaterem jest Kyle Barnes, który od dziecka jest dręczony przez demony. Gdy dorasta, postanawia wyruszyć w podróż, by odkryć dlaczego prześladują go koszmary. To, czego się dowie, może odmienić życie wielu ludzi. Seria wydawana jest od 2014 roku. Prawa do telewizyjnej adaptacji zostały wykupione... rok wcześniej, w 2013, gdy ogłoszono plany dotyczące jej stworzenia. Po oszałamiającym sukcesie "Żywych trupów", nazwisko Kirkmana wiąże się z wielkimi nadziejami.

REKLAMA

I - sądząc po zwiastunach - owe nadzieje dotyczące serialu mają spore szanse na spełnienie. Tym bardziej, że sam Robert Kirkman zaangażowany jest w produkcję "Outcast", jako producent wykonawczy i scenarzysta. Pierwszy sezon, który liczyć ma 10 odcinków, trafi na ekrany Cinemax już na początku czerwca. Co ciekawe, jeszcze przed premierą pilotażowego odcinka został zamówiony drugi sezon produkcji. W obsadzie znaleźli się między innymi Patrick Fugit, Wrenn Schmidt, Philip Glenister, David Denman, Melinda McGraw, Grace Zabriskie i Catherine Dent.

Cinemax wydaje się bardzo pewny "Outcast". Oceniając po dotychczasowych materiałach, trudno się dziwić. To może być naprawdę wyśmienity serial.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA