REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Jared Leto dołącza do Yakuzy. Film Outsider jest już dostępny w Netfliksie

Jared Leto próbuje spłacić dług wobec Yakuzy i zyskać szacunek mafii. W Netfliksie pojawił się Outsider, czyli nowy oryginalny film platformy.

09.03.2018
9:33
Outsider Jared Leto Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Nick Lowell to amerykański żołnierz, który w czasie II wojny światowej wraz z oddziałem zostaje przetransportowany do Japonii. W czasie walk z wojskami cesarza zostaje wzięty do niewoli. W więzieniu poznaje należącego do Yakuzy Kiyoshiego. Dzięki współwięźniowi Lowellowi udaje się uciec na wolność.

Żołnierz wie, że ma wobec niego dług wdzięczności.

Kilka lat po zakończeniu konfliktu amerykańsko-japońskiego Nick wraca do Osaki. Bohater postanawia wstąpić w szeregi organizacji przestępczej. Poprzez swoje pochodzenie jest na straconej pozycji, ale stara się udowodnić mafijnym bossom, że świetnie nadaje się do tej roboty. Udaje mu się zyskać szacunek najważniejszych dowódców, ale dla wielu członków Yakuzy biały Amerykanin zawsze będzie kimś obcym. Jego obecność powoduje napięcia wewnątrz przestępczych struktur.

Outsider zapowiada się jako interesujący film akcji. Obrazy poświęcone tematyce Yakuzy zwykle obfitują w niezwykle efektowne sceny walki i ciekawie rozpisanych bohaterów. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Film jest pierwszą oryginalną produkcją Netfliksa dotyczącą japońskiej mafii, którą będą mogli obejrzeć polscy abonenci.

Outsider – kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę w filmie powierzono Jaredowi Leto. Tym samym Netflix poszerza swoje portfolio o kolejną wielką gwiazdę i laureata Oscara, wśród których znajdują się już Brad Pitt, Angelina Jolie czy Dustin Hoffman. W Kiyoshiego wciela się Tadanobu Asano, znany jako Hogun z filmów o Thorze. Ponadto w obsadzie znaleźli się także Emile Hirsch (Wszystko za życie) czy Rory Cochrane (Operacja Argo).

REKLAMA

Reżyserem filmu jest Martin Candvliet, autor Pola minowego. Scenariusz powstał w oparciu o pomysły Johna Linsona, producenta wykonawczego Synów Anarchii. Ostateczny kształt fabule nadał Andrew Baldwin, wcześniej pracujący wyłącznie nad Dniem Bastylii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA