REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Marty Byrde wrócił, żeby znowu namieszać. 2. sezon serialu Ozark już na Netfliksie

2. sezon serialu Ozark pojawił się już na Netfliksie. Nowe odcinki pokażą nam, jak rodzina Byrde'ów radzi sobe z kłopotami, które sprowokowała w 1. serii. Czy uda im się w końcu poukładać ich życie? Czy w ogóle jest to możliwe, kiedy zadrze się z jednym z największych karteli narkotykowych?

31.08.2018
9:30
ozark 2 sezon netflix polska
REKLAMA
REKLAMA

Debiutancki sezon serialu przeniósł nas z wielkiego miasta do tytułowej krainy Ozark, w Missouri. Pozornie szczęśliwa rodzina Byrde'ów musiała zobowiązać się posprzątać bałagan, jakiego narobiła. Ojciec rodziny, Marty, przez lata zajmował się praniem pieniędzy dla kartelu narkotykowego w tajemnicy przed swoimi najbliższymi. Przestępcy stracili do niego jednak zaufanie.

Aby odkupić swoje winy Marty, jego żona i dzieci przenoszą się do - wydawałoby się - spokojnego miejsca. Tam muszą dalej służyć kartelowi. Jednak nowe miejsce, to nowi mieszkańcy i... nowe problemy. Nie wszystkim bowiem podoba się, że Byrde'owie osiedlili się na ich terenie i narzucają warunki.

Co dokładnie wydarzyło się w 1. serii Ozark, sprawdzicie na poniższym wideo.

Uwaga, spoilery!

Nowa seria to próba poradzenia sobie rodziny Byrde'ów z trudnościami, które pojawiły się w 1. sezonie. Marty, Wendy i ich dzieci muszą w końcu naprawdę posprzątać ten bałagan. Nie jest to jednak takie proste, kiedy co i rusz pojawiają się nowe kłopoty, a po piętach depcze im FBI. Czy rodzinie uda się rozpocząć nowe, spokojne życie z dala od przestępców, którymi sami się stali?

Kogo zobaczymy w serialu?

Do swoich ról powrócą Jason Bateman w roli Marty'ego Byrde'a, który jest też twórcą serialu, oraz Laura Linney jako Wendy, jego żona, Sofia Hublitz i Skylar Gaertner, którzy zagrają ich dzieci: Charlotte i Jonah. W roli Ruth Langmore ponownie zobaczymy Julię Garner, a w agenta FBI, który chce dorwać rodzinę Byrde'ów wcieli się po raz kolejny Jason Butler Harner.

REKLAMA

Ozark 2 sezon - gdzie obejrzeć?

2. sezon serialu Ozark obejrzycie w serwisie Netflix. Na platformie znajdziecie też pierwsze dziesięć odcinków serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA