REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Główną rolę w "Pacific Rim 2" dostała gwiazda nowych Gwiezdnych wojen. Jestem zdecydowanie na tak

To już oficjalne. Najważniejszą gwiazdą nadchodzącego "Pacific Rim 2" będzie aktor znany z "Przebudzenia Mocy".

07.06.2016
10:11
Pacific Rim 2 - wiemy, kogo zagra John Boyega ze Star Wars!
REKLAMA
REKLAMA

Zdaje się, że ciemne chmury krążące nad "Pacific Rim 2" zostały odegnane na zawsze. Projekt ruszył z kopyta, z kolei dzisiaj poznaliśmy największą gwiazdę filmu o wielkich mechach.

Najważniejszą postać "Pacific Rim 2" zagra nowa gwiazda Hollywood - John Boyega.

Mężczyzna zyskał międzynarodową sławę dzięki nowym Gwiezdnym wojnom, w których wciela się w byłego szturmowca Finna. Chociaż Boyega już wcześniej miał na koncie wiele wyróżnień i pomniejszych nagród, to właśnie obecność na planie "Przebudzenia Mocy" przyniosła mu międzynarodową sławę i rozgłos.

Kariera młodego mężczyzny dostała kosmicznego przyspieszenia. Johna nie tylko zobaczymy we właśnie powstającym, ósmym epizodzie "Gwiezdnych wojen", ale również nadchodzącym sequelu "Pacific Rim"! Tam Boyega wcieli się w głównego bohatera, będącego jednocześnie synem Idrisa Elby, obecnego na planie już w pierwszej części filmu.

john boyega class="wp-image-70541"

Del Toro, producent filmu, wybór Boyegi skomentował w następujący sposób:

REKLAMA

„Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że mogę powitać Johna na planie »Pacific Rim 2«. Filmowe uniwersum na pewno skorzysta na jego obecności jako głównego bohatera.”

Prace nad drugą odsłoną "Pacific Rim" rozpoczną się jesienią tego roku. Przybliżona data premiery filmu wciąż nie została podana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA